Najlepsze Porady UrodaPostaw na minimalizm wybierając suknię ślubną

Postaw na minimalizm wybierając suknię ślubną

Postaw na minimalizm wybierając suknię ślubną

Co mamy na myśli mówiąc o minimalistycznych sukniach ślubnych? Są to niesamowite kreacje, które aby zachwycać i podkreślać piękno Panny Młodej nie potrzebują dodatkowych zdobień, cyrkonii czy pereł, ani nadmiaru falban. Należy jednak pamiętać, że minimalistycznie nie znaczy skromnie. Takie suknie ślubne najczęściej są wykonane z gładkich tkanin, które przyciągają wzrok — nierzadko najlepszymi detalami do takich kreacji są: długi tren, niebanalny fason czy wycięte plecy lub dekolt. Proste suknie ślubne efektownie podkreślają urodę Panny Młodej i nie odciągają od niej uwagi — są bardziej subtelne i delikatne od standardowych sukni.


Dla kogo jest prosta suknia ślubna?

Każdy salon mody ślubnej oferuje kreacje wykończone w stylu minimalistycznym — wbrew pozorom nie jest to kreacja drugiego wyboru, ponieważ zachwyca niepowtarzalną stylistyką, która sprawdza się idealnie przy każdym kształcie figury, nawet w przypadku Pań wysokich czy niskich. Warto wiedzieć, że suknia minimalistyczna nie dominuje, lecz wydobywa kształty i je subtelnie podkreśla. Oczywiście suknię minimalistyczną można wybrać w różnych fasonach i materiałach. Jeżeli postawisz na efektowny makijaż i upięcie, całkowicie odwrócisz uwagę od sukni ślubnej, natomiast Panny Młodej w delikatniejszych odsłonach będą prezentować się wraz z wybraną suknią ślubną niezwykle harmonijnie. Minimalistyczna suknia ślubna jest z pewnością idealnym wyborem dla osób, które kierują się mantrą "mniej znaczy więcej".

Dodatki a minimalistyczna suknia ślubna

Oczywiście decydując się na minimalistyczną suknię ślubną, ogromną rolę będą odgrywać dodatki, a także makijaż oraz fryzura Panny Młodej, ponieważ to właśnie one wyjdą na pierwszy plan. Tak więc musisz położyć ogromny nacisk na perfekcyjnie dobraną fryzurę, a nie jedynie przypadkowe upięcie włosów. Pamiętaj, że każdy ze wspomnianych elementów powinien być dopełnieniem Twojej minimalistycznej sukni, a nie powinien jej przysłaniać. Do minimalistycznej sukni perfekcyjnie będą pasować duże kolczyki z kwiecistym wzorem, biżuteria podkreślająca styl sukni, jak również misterne ozdoby do włosów.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Chyba kupię mamie broszkę na dzień mamy. To chyba...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...
Ślub i klasyczne dekoracje to najlepsze połączenie....
Drenaż limfatyczny jest tak bardzo polecany, a mi brakuje...