Porada - Pożyczka hipoteczna dla firm, jak się o nią ubiegać?

Pożyczka hipoteczna dla firm, jak się o nią ubiegać?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą sektora MŚP i chcesz skorzystać ze wsparcia finansowego - oferta Podkarpackiego Funduszu Rozwoju z pewnością Cię zainteresuje. Firma ta kieruje swoje usługi do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,

Porada - Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców

Ostatnie tygodnie to czas ogromnych wyzwań dla wielu przedsiębiorców. Wiele z nich w wyniku pandemii koronawirusa przestało normalnie funkcjonować i znalazło się w sytuacji kryzysowej. Utrata płynności finansowej przez tak dużą

Porada - Czy warto przenieść obsługę biznesu do sieci?

Czy warto przenieść obsługę biznesu do sieci?

Obecność firmy w sieci już od kilku lat stanowi podstawę skutecznego prowadzenia biznesu. W ostatnich tygodniach stało się to jednak szczególnie ważne. Pandemia koronawirusa sprawiła, że dla wielu firm działalność internetowa jest

Porada - Jaką rolę pełnią opisy produktów do sklepu internetowego?

Jaką rolę pełnią opisy produktów do sklepu internetowego?

Każdy właściciel sklepu internetowego chciałby, aby jego serwis był często odwiedzany i cieszył się wysokimi wynikami ze sprzedaży. Prowadzenie biznesu online wymaga jednak nieustannej pracy. Uwagę należy przywiązać nie tylko do samej

Porada - Audyt SEO - czy jest potrzebny?

Audyt SEO - czy jest potrzebny?

Strona internetowa to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi biznesowych, które pomaga w pozyskiwaniu klientów i zarabianiu. Czasami pojawia się jednak problem, gdy okazuje się, że zainwestowaliśmy w taką witrynę dużą

Porada - Obsługa sklepów internetowych

Obsługa sklepów internetowych

Profesjonalna obsługa sklepu internetowego to klucz do sukcesu w e-biznesie. Nikogo nie trzeba przekonywać jednak, jak czasochłonne jest to zadanie. Sklep internetowy jest bowiem otwarty 24 godziny na dobę, dlatego przez cały czas musi

Porada - Profesjonalne porady prawne

Profesjonalne porady prawne

W wielu przypadkach w życiu zmuszeni jesteśmy skorzystać z usług prawnika. I chociaż czasem wydaje nam się, że raczej nigdy nie będziemy musieli stanąć przed sądem, to rzeczywistość bywa zaskakująca. Sąd zajmuje się w końcu nie

Porada - Rozliczenia podatku VAT

Rozliczenia podatku VAT

Jednym z rodzajów rozliczenia podatkowego jakie wyróżniane jest w obecnej księgowości okazuje się rozliczenie podatku VAT za pomocą tak zwanej metody kasowej.

Porada - Zalety posiadania własnej księgowości

Zalety posiadania własnej księgowości

Przeciętny człowiek na księgowości zna się niekoniecznie dobrze więc tym samym nie do końca jest on świadomy tego jakie istnieją możliwości we współczesnej dziedzinie księgowości.

Porada - Problemowe rozliczenia rachunkowe

Problemowe rozliczenia rachunkowe

Jednym z największych problemów w dziedzinie księgowości jest przede wszystkim coroczne rozliczenie podatkowe. Ogólnie, ostateczny termin do jego złożenia to okres do 30 kwietnia.

Porada - Szukając prawnika...

Szukając prawnika...

Jeśli stajemy przed problemem natury prawnej i nie potrafimy rozwiązać go samodzielnie, musimy rozważyć możliwość skorzystania z pomocy prawnika, który udzieli nam profesjonalnego wsparcia i podpowie jak działać.

Porada - Czym zajmuje się księgowość ?

Czym zajmuje się księgowość ?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to kwestia, którą musi zajmować się wiele firm. Prowadzenie księgowości to bowiem jeden z kluczowych aspektów prowadzenia prawie każdej działalności gospodarczej.

Porada - Programy do księgowości

Programy do księgowości

Programy dla księgowych są bardzo pomocnym i sprawdzonym rozwiązaniem, które ułatwiają i przyspieszają prace. Na rynku dostępnych jest dużo programów, które można dobrać do indywidualnych potrzeb firmy.

Porada - Rodzaje umów o pracę

Rodzaje umów o pracę

Umowę o pracę musi posiadać każdy pracownik, inaczej jego zatrudnienie jest nielegalne i zarówno on, jak i jego pracodawca mogą się spodziewać z tego tytułu konsekwencji. Rodzajów umów jest jednak bardzo wiele.

Porada - Promocja w internecie

Promocja w internecie

Zastanawiasz się na tym, aby zacząć promować firmę w Internecie ? Nie wiesz od czego zacząć ? Musisz przede wszystkim poznać aspekt tworzenia stron internetowych.

Porada - Przydatne oprogramowanie

Przydatne oprogramowanie

System CRM to niezwykle przydatne oprogramowanie, które wspiera utrzymywanie poprawnych relacji z klientami i zarządzenie tymi relacjami.

Porada - Kancelarie adwokackie i ich specjalizacje

Kancelarie adwokackie i ich specjalizacje

Problemy z prawem zawsze są nieprzyjemne, a dodatkowo niewiele osób ma możliwość, aby poradzić sobie z nimi we własnym zakresie. Dlatego też kancelarie adwokackie proponują swoje usługi w bardzo szerokim zakresie.

Porada - Jakie obowiązki ma księgowa ?

Jakie obowiązki ma księgowa ?

Dobra w swoim fachu księgowa jest naprawdę cennym pracownikiem. Co więcej każda firma musi korzystać z jej usług, ponieważ pełni ona w niej bardzo ważna role zajmując się finansami i dokumentami, które ich dotyczą.

Porada - Księgowość online

Księgowość online

Jeżeli zdecydowaliśmy się już na założenie swojej własnej firmy, to koniecznie musimy zwrócić uwagę na pewien konkretny temat, a mianowicie na sprawę rozliczeń księgowych.

Porada - Oferty biur rachunkowych

Oferty biur rachunkowych

Zakładając nową firmę musimy wiedzieć także o tym, że księgowość jest koniecznością. Chcąc uniknąć samodzielnego wykonywania takich zadań, możemy skorzystać z ofert przeróżnych biur rachunkowych, które są obecnie dostępne na rynku.

1 2 ... 4

Może to Cię zainteresuje

Ostatnio komentowane porady

Słyszałam, że ten zabieg przynosi wiele korzyści dla...
Marzy mi się ślub w plenerze.
Pieczenie domowego chleba to dla mnie zbyt trudny proces.
Morsowanie jest dla mnie nową aktywnością, na razie...
Pod pojęciem audytu SEO rozumie się rozliczne działania,...
Interesujący temat. Pożyczki zawsze wydają się takie...
Pozycjonowanie jest jednym z ważnych elementów, aby nasze...
Sklep internetowy z dostawa pod drzwi w czasach pandemii to...