Najlepsze Porady WypoczynekZimowe atrakcje

Zimowe atrakcje

Zimowe atrakcje

Zimowa aura sprzyja wypoczywaniu w ciepłym domu, pod kocem z kubkiem herbaty. Warto jednak zastanowić się jak o tej porze roku urozmaicić wolny czas i spędzić go aktywnie. Jeśli łyżwy i narty nie są dla ciebie, a wizja przypięcia obu nóg do jednej deski snowboardowej napawa cię przerażeniem, idealnym rozwiązaniem będzie uczestnictwo w kuligu.


kulig

Najpopularniejsze jest organizowanie kuligów w górach, wycieczka wśród ośnieżonych Tatr lub Bieszczad na pewno długo zapadnie ci w pamięć. Ten rodzaj wypoczynku pozwala odetchnąć od zgiełku miasta, trasy kuligów często wiodą z dala od innych turystów, przez pełne uroku, ciche i spokojne miejsca. Organizatorzy kuligów dostarczają dodatkowych rozrywek swoim gościom rozświetlając sanie płonącymi pochodniami czy zatrudniając rozśpiewanych muzykantów. Wyjazdy często kończą się ogniskiem w lesie połączonym z pieczeniem kiełbasek.

Uczestnictwo w kuligu to gwarancja nie tylko wyśmienitej zabawy, ale również czasu na relaks i odrobinę zadumy na łonie natury. To rozrywka dla młodych i starszych, zarówno dla wnuka, jak i dla dziadka. Kuligi często są urozmaiceniem rożnego rodzaju imprez, na przykład sylwestrowych. W trakcie wycieczki z pewnością niejeden z uczestników zaśpiewa „z kopyta kulig rwie!".

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Porządne biurko to podstawa! Nie spotkałem się dotąd z...
Im starsze dziecko tym ten wybór łatwiejszy, przy montażu...
Ciekawy artykuł, jesteśmy na etapie zmiany mebli z których...
Zawsze przykładam dużą uwagę do tego jak ma wyglądać...
Bieszczady jesienią są przepiękne. Warto wynająć domek...
Krajobrazy zapierają dech w piersi. Piękny niezapomniany widok.
Wakacje w Tajlandii to ponąć najdroższe wakacje z...
Izrael jest wspaniałym miejscem łączącym wiele kultur......