Najlepsze Porady WypoczynekKorzystanie z usług tanich przewoźników

Korzystanie z usług tanich przewoźników

Korzystanie z usług tanich przewoźników

Elastyczność. Tą właśnie cechą należy wykazywać się, aby zakupiony bilet lotniczy był jak najtańszy. Sztywne trzymanie się podjętych zawczasu założeń skutkować może jedynie frustracją spowodowaną niemożnością znalezienia odpowiedniej oferty. Czasem bowiem warto przełożyć swój wylot o kilka dni, lub nieznacznie zmienić miejsce lądowania, aby dopasować się do aktualnych promocji przewoźników. 


Jeśli aktywnie udzielamy się w serwisach społecznościowych, zainteresują zapewne nas profile użytkowników, którzy dzielą się najnowszymi i najbardziej korzystnymi promocjami np. na tanie loty do Hanoi. W ten sposób – w trakcie wykonywania codziennych czynności – możemy zostać zaskoczeni atrakcyjną ofertą. Dla przykładu – jednym z ostatnich wpisów przeloty.net jest promocja Ryanaira – możemy z nim polecieć na Maltę za 120 zł, a do Włoch za nieco ponad połowę tej kwoty – 62 zł. O tym, jak dużo możemy oszczędzić w ten sposób zdajemy sobie sprawę dopiero wtedy, kiedy uświadomimy sobie, że więcej kosztuje bilet na pociąg do Katowic albo pole namiotowe w Polańczyku.

Korzystanie z usług tanich przewoźników stało się niezwykle popularne ostatnimi czasy. Sam tylko wspomniany irlandzki przewoźnik rocznie przewozi ponad 50 mln pasażerów pomiędzy 22 krajami Europy. Z najbliższego nam Rzeszowa za jego pośrednictwem możemy udać się do Barcelony, Birmingham, Bristolu, Dublina, East Midlands, Frankfurtu, Londynu i Manchesteru. Zapewnia to pokrycie większości zapotrzebowania – mając w planach podróż do innego miasta, na przykład licząc na tanie loty do Bangkoku musimy udać się do Wrocławia, Poznania lub Krakowa.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Poszukujesz w pełni komfortowej formy zakwaterowania w...
Poszukując sposobu ma udane wakacje bardzo często zapominamy...
Wyjazd na letni urlop to często kwestia sporna. Jedna strona...
porada: Radawa
Pogoda już coraz cieplejsza i słoneczko aż Cię kusi na...