Najlepsze Porady UrodaUsuwanie tatuażu bez bólu Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Usuwanie tatuażu bez bólu

Usuwanie tatuażu bez bólu

Decyzję o wykonaniu tatuażu bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, szczególnie dotyczy to osób młodych, którym podobają się tatuaże znanych gwiazd, piosenkarzy i chcą mieć podobną ozdobę. Kiedy się ona znudzi zaczyna być powodem dyskomfortu. Zdarza się także że źle wybierzemy miejsce wykonania tatuażu i nie spełni on naszych oczekiwań - zamiast zdobić szpeci. Jednym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest usunięcie tatuażu. Wiele osób obawia się jednak takiego kroku ze względu na ból. Okazuje się, że niesłusznie bo wraz z postępem wmedycynie estetycznej pojawiły się nowe, bardzo skuteczne i nieinwazyjne metody, które nie tylko skutecznie usuną niechcianą ozdobę, ale także zrobią to bezboleśnie.


Obecnie najskuteczniejszym i najmniej inwazyjnym jest usuwanie tatuażu za pomocą lasera. Podczas zabiegu wytwarzana jest ogromna energia zamieniona ostatecznie w fale akustyczną, która rozdrbnia pigment na małe cząstki. Następnie zostają one rozpoznane przez układ odpornościowy i wydalone z organizmu.
Długość trwania zabiegu zależy od wielkości tatuażu, a także od barwników użytych do jego wykonania. Przy tego typu zabiegu warto zastosować urządzenie do krioterapii Cryo 6 Derma Cooler. To skuteczne i nieinwazyjne urządzenie, które doskonale znieczula i łagodzi ból, jaki może pojawić się podczas zabiegu. Oferuje go firma IMeso AESTHETIC GROUP. Znieczulenie poprze Z Cryo 6 działa natychmiast. Temperatura powietrza zabiegowego to około - 30 st C. Chłodzenie zimnym powietrzem jest bezkontaktowe, dzięki czemu może być używane także w trakcie zabiegu, przed nim i bezpośrednio po nim.
Urządzenie do krioterapii Z cryo 6 jest sprzętem uniwersalnym. Oprócz łagodzenia bólu podczas usuwania tatuaży znajduje zastosowanie w wielu innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Chłodzenie zimnym powietrzem zmniejsza ból, ale także ryzyko wystąpienia ewentualnych uszkodzeń termicznych czy minimalizuje obrzęk pojawiający się po zabiegu.

Dodaj komentarz

Luiza
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Usuwanie tatuażu brzmi groźnie, ale naprawdę nie boli.

Alina
Dodano:
0
0

Polecam taki zabieg... Kilka lat temu zrobiłam sobie motylka na dłoni i zbiegiem lat już nie pasował mi, wydawał się być dziecinny a ja dzieckiem już nie jestem. Zdecydowałam się na taki zabieg i na prawdę był on bezbolesny,


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Moją jedyną biżuterią są kolczyki i to nie na co dzień....
Świetny artykuł. Miałam kilka rozterek nad tym jaką...
Miałam taki zabieg na twarz, efekt czuć od razu, skóra...
Znalezienie tej jedynej i niepowtarzalnej sukni ślubnej to...