Najlepsze Porady UrodaLicówki - sposób na piękne zęby

Licówki - sposób na piękne zęby

Licówki - sposób na piękne zęby

Licówki to jeden z popularniejszych sposobów na to, aby poprawić wygląd swoich zębów. Te delikatne nakładki zakłada się na licową część zdrowego zęba. Jest to do skonały sposób na to, aby poprawić kolor zębów, wydłużyć je, poszerzyć, albo zmniejszyć krzywiznę. Delikatna korekta kształtu lub wyglądu zęba przy wykorzystaniu licówek jest dla pacjenta w pełni bezpieczna. 


Licówki porcelanowe są dzisiaj bardzo popularne. Robi się ja z bardzo wytrzymałego materiału, który jest półprzezroczysty. Kolor i kształt dobiera się oczywiście indywidualnie do potrzeb pacjenta. Grubość licówek może być różna, ale najczęściej mieści się w przedziale od 0,3 mm do 0,5 mm. Dzięki tym niewielkim rozmiarom ingerencja w zdrowe tkanki zęba jest niemalże minimalna. Porcelanowe licówki stosowane są w gabinetach stomatologicznych bardzo często. Z takich rozwiązań korzysta chociażby Stomatologia Pro Familia w Rzeszowie.
 
Licówki to szereg korzyści dla pacjenta, nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ich założenie. Ceramiczne licówki stanowią doskonałą alternatywę dla koron pełnych. Licówki charakteryzują się bardzo wieloma zaletami. Przede wszystkim ich barwa jest stała i zawsze pełna połysku, licówki nie ulegają przebarwieniom, jest to cecha niewątpliwie bardzo pożądana. Są też bardzo odporne na ścieranie i charakteryzują się świetną szczelnością brzeżną. Są w pełni kompatybilne z tkankami przyzębia. Zastosowanie licówek pozwala uzyskać naprawdę bardzo zadowalający efekt estetyczny, dzięki czemu pacjenci mogą cieszyć się niezwykle atrakcyjnym uśmiechem po zakończeniu leczenia.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...
Poszukując sposobu ma udane wakacje bardzo często zapominamy...
Systemem leczenia manualnego jest osteopatia. Terapia znana i...
Może nie zdajemy sobie sprawy, że meble biurowe i...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...