Najlepsze Porady UrodaCzy można pozbyć się blizny?

Czy można pozbyć się blizny?

Czy można pozbyć się blizny?

Blizny dotyczą nie tylko tkanek zewnętrznych na również ślizgów tkanek w podskórnych warstwach. Powiązane także są w zaburzeniami ruchomościami. Większość osób chce aby blizny były jak najmniej widoczne. Jednak czasami kremy nie pomagają i nawet po kilku latach blizna jest nadal zauważalna. Czy istnieje inny sposób na pozbycie się blizny?


Z pomocą przychodzi terapia manualna na bliznach. Redukcja blizn zapewnia nie tylko lepszy wygląd i poprawę samopoczucia, ale również umożliwia płynne ruchy, które wcześniej mogły być ograniczone. Obniżona jakość ruchu wiązała się również bardzo często z bólem. Pozbycie się blizn wpływa kojąco na cały organizm.
Terapię manualną na bliznach można rozpocząć już od około tygodnia po zdjęciu szwów. Bardzo ważne jest, aby rana była całkowicie zagojona. Powinno się również poruszać tkanki znajdujące się wokół blizny.
Dzięki temu nie dojdzie do ich sklejenia i przerastania. Terapeuta za pomocą specjalnych ruchów będzie wiedział jak zapobiec powstaniu szpecącej blizny. 

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...