Najlepsze Porady UrodaCo będzie modne w nadchodzącym sezonie ślubnym?

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie ślubnym?

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie ślubnym?

Branża ślubna, mimo swej specyfiki, już dawno przestała się zamykać na trendy z zewnątrz. Dlatego też współcześnie w salonach mody znaleźć można suknie, które czerpią inspiracje z ulic wielkich miast oraz dodatki nawiązujące do tego, co jest obecnie modne wśród gwiazd i celebrytek. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku organizacji samych ceremonii ślubnych i wesel. Coraz częściej odbijają się na nich mody pochodzące z innych branży, takie jak ekologia czy minimalizm. Państwo młodzi dążą bowiem do jak największego spersonalizowania organizowanego przyjęcia i jego dopasowania do wyznawanych przez nich wartości czy upodobań. Jakimi trendami mogą się zainspirować w nadchodzącym sezonie?


Kwiaty

W ostatnich latach niezwykle popularne stały się motywy kwiatowe, zarówno w dekoracjach sali, jak i stylizacjach ślubnych. Trend ten będzie kontynuowany w 2020 roku, a kwiaty, zieleń i zboża staną się efektownymi ozdobami nie tylko na weselach w stylu boho czy rustykalnym, ale też tych bardziej eleganckich. W kreacjach panien młodych będą natomiast pojawiać się naszyte na welony, wplecione we włosy czy pod postacią okazałych bukietów.

minimalizm

Modny pozostanie także ślubny minimalizm. Subtelną elegancję widać będzie zwłaszcza w sukniach ślubnych bazujących na gładkich materiałach i prostych krojach, które podkreślą urodę panny młodej, ale jej nie przytłoczą. Szczególnie pożądane będą suknie z długim rękawem oraz te z kopertowym dekoltem lub przeciwnie - z golfem.
W kwestii zaproszeń ślubnych natomiast popularnością będą cieszyć się proste projekty, bazujące na kilku kolorach (nierzadko bieli i złocie) i zdobione zielonymi motywami.

Osoby, które chcą postawić w czasie swojego wesela na kolor powinny zaznajomić się z barwami wybranymi na 2020 rok przez Pantone. Wśród nich znajdują się chociażby elegancka purpura, pastelowa mięta czy ciepłe odcienie brzoskwini i żółci. Przemycić je można nie tylko w dodatkach ślubnych, takich jak narzutki, paski czy obuwie, ale też w samych sukniach. W modzie pozostaną bowiem kolorowe kreacje w odcieniach złota, lawendy i bladego różu. 

Zobacz koniecznie: http://www.impresjaslubna.pl/oferta

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...