Najlepsze Porady UrodaBizuteria srebrna uzupełnieniem casualowego stroju

Bizuteria srebrna uzupełnieniem casualowego stroju

Bizuteria srebrna uzupełnieniem casualowego stroju

Biżuteria od bardzo dawna jest nieodłącznym elementem ubrania stając się jego uzupełnieniem. Chociaż w wielu przypadkach właśnie od tego, co na siebie włożymy, zależy wybór biżuterii. Kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki ozdoby do włosów itd., która z nas tego nie lubi.


Niezwykle ważne jest dobranie odpowiedniej ozdoby. Ważna jest prostota i elegancja. Jak co roku w sklepach jubilerskich pojawiają się setki nowych wzorów wisiorków, kolczyków czy bransoletek. W jednym sezonie modne będzie srebro swarovski zdominowane wzorami kwiatowymi, w kolejnym skromne delikatnie zaakcentowane wory geometryczne. Poza tym taką biżuterię zakładamy głównie na wieczór, kiedy nosimy ekskluzywną odzież typu Calvin Klein. Wszelkiego rodzaju koraliki na jakiś czas warto odłożyć do szkatułki.

Na pewno się przydadzą, ale nie wtedy kiedy srebro swarovski cieszy się dużym powodzeniem tak samo jak piękne kamienie szlachetne lansowane przez wielu znanych jubilerów. Oczywiście doskonale sprawdzi się także biżuteria wykonana z metalu i imitacji szlachetnych kamieni. Ze srebrem tak samo jak i ze zlotem trzeba uważać, bo łatwo o przesadę. Czasem bardzo łatwo wyznaczyć granice między elegancją a tandetą.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...