Najlepsze Porady WypoczynekWakacje w Tajlandii Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Wakacje w Tajlandii

Wakacje w Tajlandii

Tajlandia to kraj, który oferuje wiele zarówno tym, którzy chcą tylko w nim wypocząć, jak i tym, którzy chcą dogłębnie poznać jego kulturę. Można zwiedzać ją praktycznie przez cały rok, ciepły klimat sprawia bowiem, że temperatury nie spadają tam raczje poniżej 20 – 25 stopni Celsjusza.


Nie powinniśmy się natknąć również na żadną barierę językową. Pomimo tego, że urzędowym językiem jest tajski, którego znajomością pochwalić może się niewielu Polaków, w powszechnym użyciu pozostaje angielski, z którym to jest w naszym kraju nie najgorzej (choć zawsze mogłoby być lepiej, patrząc szczególnie na urzędników państwowych). Dlatego też kupno biletu lotniczego w tym kraju nie powinno sprawić nam żadnych problemów, podobnie jak autobusowego, lub na prom rzeczny. Zachęcić do odwiedzin w tym kraju może szczególnie oferta taniego wypoczynku – zarówno tego aktywnego, jak i relaksacyjnego.

Chcąc zacząć swoją przygodę ze sportami wodnymi, udajmy się na jedną z tajskich plaż – Pattaya, Hua Hin, Ko Samui lub Phuket. Warunki tam są najdogodniejsze – zarówno jeśli chodzi o pogodę, jak i rozwiniętą infrastrukturę. Dużym powodzeniem cieszą się wielodniowe rejsy z Phuket na wyspę Phi Phi. Będąc już na wodzie, nie sposób nie skusić się na lekcję nurkowania. Podczas niego podziwiać możemy piękno raf koralowych, podwodne jaskinie i wraki statków. Wszystko to w krystalicznie czystych wodach Morza Andamańskiego i Zatoki Syjamskiej. Jak widać, inwestycja w tanie bilety do Tajlandii nie może być zmarnowaną inwestycją.

Dodaj komentarz

Justyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Tajlandia to moje marzenie, więc spróbuje znaleźć bilety lotnicze w okazyjnej cenie i może w końcu się tam wybiorę z moim mężem!

Becia
Dodano:
0
0

Wakacje w Tajlandii to ponąć najdroższe wakacje z możliwych, nie każdego na nie stać. Ale dobrze, że jest wiele filmików z tamtego miejsca i można odbyć wirtualne spacery ulicami tamtego państwa.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Słyszałam, że ten zabieg przynosi wiele korzyści dla...
Marzy mi się ślub w plenerze.
Pieczenie domowego chleba to dla mnie zbyt trudny proces.
Morsowanie jest dla mnie nową aktywnością, na razie...
Co roku jeżdżę w Bieszczady, jest to super miejsce na wyjazd.
Tajlandia to moje marzenie, więc spróbuje znaleźć bilety...
Nauka jazdy konnej jest super przeżyciem. Pamiętam, gdy jako...
Wietnam to moje podróżnicze marzenie numer jeden!