Najlepsze Porady WypoczynekWakacje w Tajlandii

Wakacje w Tajlandii

Wakacje w Tajlandii

Tajlandia to kraj, który oferuje wiele zarówno tym, którzy chcą tylko w nim wypocząć, jak i tym, którzy chcą dogłębnie poznać jego kulturę. Można zwiedzać ją praktycznie przez cały rok, ciepły klimat sprawia bowiem, że temperatury nie spadają tam raczje poniżej 20 – 25 stopni Celsjusza.


Nie powinniśmy się natknąć również na żadną barierę językową. Pomimo tego, że urzędowym językiem jest tajski, którego znajomością pochwalić może się niewielu Polaków, w powszechnym użyciu pozostaje angielski, z którym to jest w naszym kraju nie najgorzej (choć zawsze mogłoby być lepiej, patrząc szczególnie na urzędników państwowych). Dlatego też kupno biletu lotniczego w tym kraju nie powinno sprawić nam żadnych problemów, podobnie jak autobusowego, lub na prom rzeczny. Zachęcić do odwiedzin w tym kraju może szczególnie oferta taniego wypoczynku – zarówno tego aktywnego, jak i relaksacyjnego.

Chcąc zacząć swoją przygodę ze sportami wodnymi, udajmy się na jedną z tajskich plaż – Pattaya, Hua Hin, Ko Samui lub Phuket. Warunki tam są najdogodniejsze – zarówno jeśli chodzi o pogodę, jak i rozwiniętą infrastrukturę. Dużym powodzeniem cieszą się wielodniowe rejsy z Phuket na wyspę Phi Phi. Będąc już na wodzie, nie sposób nie skusić się na lekcję nurkowania. Podczas niego podziwiać możemy piękno raf koralowych, podwodne jaskinie i wraki statków. Wszystko to w krystalicznie czystych wodach Morza Andamańskiego i Zatoki Syjamskiej. Jak widać, inwestycja w tanie bilety do Tajlandii nie może być zmarnowaną inwestycją.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Wyjazd na letni urlop to często kwestia sporna. Jedna strona...
Poszukując sposobu ma udane wakacje bardzo często zapominamy...
porada: Radawa
Agroturystyka to dziś jedna z najmodniejszych gałęzi...
Poszukujesz w pełni komfortowej formy zakwaterowania w...