Najlepsze Porady BiznesWebinary - kto może z nich skorzystać ? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Webinary - kto może z nich skorzystać ?

Webinary - kto może z nich skorzystać ?

Webinar jest wynalazkiem, który ma ogromny wpływ na edukację. Zarówno przed wybuchem pandemii, jak i w jej trakcie, tego typu prezentacje cieszyły się ogromną popularnością. Wiele też wskazuje na to, że ich popularność ani na chwilę nie zmaleje i nadal będzie się rozszerzać. Webinary są niezwykle popularne w środowiskach medycznych - wśród lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek, badaczy oraz pracowników naukowych i laboratoryjnych.


Webinary dla lekarzy i pracowników medycznych

Jak wiemy, wspomniane grupy zawodowe należą do najbardziej zapracowanych. Lekarze i pracownicy medyczni zobowiązani są do zdobywania punktów edukacyjnych, które można zyskiwać poprzez uczestnictwo w wykładach, sympozjach lub szkoleniach i konferencjach. Jako że wybuch pandemii znacząco ograniczył dostęp do tradycyjnych spotkań, tak też ogromna część działań edukacyjnych przeniosła się do wirtualnej przestrzeni internetowej. Jedną z form przekazywania oraz zdobywania wiedzy są wspomniane już webinary https://www.neovinci.pl/oferta/webinary-edukacyjne-medyczne . Jednak nie każdą taką prezentację można uznać za wartościową pod kątem merytorycznym i technicznym. Aby webinar medyczny miał te cechy, powinien być przygotowany przez profesjonalistów, współpracujących z najlepszymi autorytetami w dziedzinie medycyny. Tak właśnie wygląda działalność NEO-VINCI, które specjalizuje się w tworzeniu doskonałych webinarów edukacyjnych dla lekarzy i pracowników medycznych.

Dlaczego lekarze tak chętnie wybierają webinary?

Odpowiedź jest prosta. Webinar ma znacznie atrakcyjniejszą formę, a treści w nich podawane lepiej trafiają do odbiorców. Badania wykazują, że stosowane dotąd prezentacje w formie odczytów lub listy slajdów nie są dla uczestników tak interesujące i angażujące, jak profesjonalny panel stworzony przez uznanych profesorów i z udziałem najlepszych specjalistów. NEO-VINCI pomoże zaplanować webinar oraz opracuje treści. Wszystko odbywa się w ścisłej współpracy z autorytetami i badaczami, którzy dbają o merytoryczną część webinaru. Nad jego technicznym przygotowaniem czuwa sztab specjalistów w zakresie IT, którzy stworzą atrakcyjny materiał filmowy, który następnie udostępną w odpowiednim miejscu w sieci. Oczywiście NEO-VINCI zadba też o marketing i rozreklamuje webinar w środowisku będącym odpowiednią grupą docelową. Największą zaletą webinarów jest fakt, że prezentacje są udostępniane zainteresowanym także przez pewien czas po zakończeniu, dzięki czemu nawet najbardziej zajęci specjaliści nie opuszczą interesującej ich prezentacji. Szukasz specjalistów, którzy pomogą Ci stworzyć przystępny oraz w pełni profesjonalny i merytoryczny webinar? NEO-VINCI jest najlepszym wyborem.

Dodaj komentarz

Karola
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Klinika, w której pracuję także korzysta z webinarów.

Adam
Dodano:
0
0

Webinary są bardzo interesującą formą edukacji.

Katarzyna
Dodano:
0
0

Jako osoba z branży medycznej często korzystam z webinarów.


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Garderoba w sypialni to bardzo praktyczne rozwiązanie,...
Bardzo podobają mi się samochody po takich modyfikacjach....
Ta maszyna baby-maxdrop jest naprawdę warta uwagi, ciekawy...
Zaciekawił mnie ten artykuł.
Pozycjonowanie jest jednym z ważnych elementów, aby nasze...
Biznes internetowy to idealne rozwiązanie w dzisiejszych...
Lepiej sięgać porady prawnika, niż samemu próbować...
U nas w firmie budowlanej za nie przeszczekanie BHP nakładane...