Najlepsze Porady WypoczynekObóz jeździecki — ciekawy pomysł na wakacje Ocena 5 na podstawie 5 komentarzy

Obóz jeździecki — ciekawy pomysł na wakacje

Obóz jeździecki — ciekawy pomysł na wakacje

Niezależnie od sezonu, w którym udajemy się na wypoczynek, jednym z atrakcyjniejszych pomysłów jest wybranie się na obóz jeździecki. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu brzmi znacznie lepiej niż spędzanie wolnego czasu w domu. Chcesz odpocząć, poznać nowych ludzi, a także nauczyć się nowych rzeczy? 


Idealną opcją jest zgłoszenie się na obóz jeździecki organizowany przez Siedlisko Janczar zarówno w sezonie wakacyjnym, jak i podczas ferii zimowym. Profesjonalne obozy jeździeckie umożliwiają nabycie nowych umiejętności, jak również doskonalenie wiedzy nabytej już znacznie wcześniej. Na tego typu wydarzenie mogą zgłosić się dzieci w bardzo szerokim przedziale wiekowym — jest to przede wszystkim niezapomniana przygoda, która nauczy dziecko innego spojrzenia na świat, a także samodzielności.
Obozy jeździeckie przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z jeździectwem, jak i jeżdżą na koniach od dawna i pragną nauczyć się kilku nowych rzeczy.

nauka jazdy konnej

Wyjazd na obóz jeździecki to przede wszystkim możliwość ćwiczenia pod okiem instruktorów oraz kompetentnych pedagogów. Wypoczynek z Siedliskiem Janczar będzie związany z aktywnością na świeżym powietrzu — to doświadczenie przyjemne oraz nadzwyczaj bezpieczne. Konie są dopasowywane do poziomu zaawansowania kursantów — stadnina natomiast wyposażona jest w kompleksowe i profesjonalne zaplecze sprzętowe.
Ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Janczar na Pstrągowej dysponuje bazą noclegową oraz bazą gastronomiczną, pełnowymiarową ujeżdżalnią oraz zapleczem rekreacyjno-sportowym, a na potrzeby uczestników obozu udostępniany do użytku jest zielony ogród. Organizowane są jednakowo obozy rekreacyjne, gdzie uczestnicy podzieleni są na grupy o podobnych umiejętnościach, a także obozy sportowo-rekreacyjne, które są przeznaczone dla osób zaawansowanych — powinny umieć przygotować konia do jazdy, poruszać się swobodnie w trzech chodach oraz umieć pokonywać pojedyncze przeszkody.

Dodaj komentarz

Małgorzata
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ciekawy pomysł na zabicie czasu moim dzieciom. Wakacje wcale nie muszą być nudne.

Ola
Dodano:
0
0

Nauka jazdy konnej jest super przeżyciem. Pamiętam, gdy jako dziecko uczyłam się tego.

Alicja
Dodano:
0
0

Nauka jazdy konnej jest ciekawą opcją dla najmłodszych. Warto zaznajomić ich już w młodym wieku z tymi cudownymi zwierzętami.

Paweł
Dodano:
0
0

Bardzo dobry pomysł, żeby zafundować dzieciom taki obóz. Z pewnością nie będzie tam nudy.

Karolinaa
Dodano:
0
0

W dzieciństwie taki obóz był dla mnie marzeniem, teraz możliwe, że wyślę tam swoje dziecko.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Nowy rok to walka o lepszą sylwetkę, zabiegi modelujące...
Polecam morsowanie, szczególnie dla osób z problemami żylnymi.
Laserowe zamykanie naczynek to coś zdecydowanie dla mnie.
Serdecznie polecam zabieg z wykorzystaniem lasera, skóra po...
Ja w wakacje często jadę na kajaki. Świetny sport.
Bieszczady to moje ulubione miejsce na wypoczynek, cisza,...
Niesamowite, taki hotel to jest oryginalny pomysł.
Wakacje w Tajlandii to ponąć najdroższe wakacje z...