Najlepsze Porady WypoczynekObóz jeździecki — ciekawy pomysł na wakacje Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Obóz jeździecki — ciekawy pomysł na wakacje

Obóz jeździecki — ciekawy pomysł na wakacje

Niezależnie od sezonu, w którym udajemy się na wypoczynek, jednym z atrakcyjniejszych pomysłów jest wybranie się na obóz jeździecki. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu brzmi znacznie lepiej niż spędzanie wolnego czasu w domu. Chcesz odpocząć, poznać nowych ludzi, a także nauczyć się nowych rzeczy? 


Idealną opcją jest zgłoszenie się na obóz jeździecki organizowany przez Siedlisko Janczar zarówno w sezonie wakacyjnym, jak i podczas ferii zimowym. Profesjonalne obozy jeździeckie umożliwiają nabycie nowych umiejętności, jak również doskonalenie wiedzy nabytej już znacznie wcześniej. Na tego typu wydarzenie mogą zgłosić się dzieci w bardzo szerokim przedziale wiekowym — jest to przede wszystkim niezapomniana przygoda, która nauczy dziecko innego spojrzenia na świat, a także samodzielności.
Obozy jeździeckie przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z jeździectwem, jak i jeżdżą na koniach od dawna i pragną nauczyć się kilku nowych rzeczy.

nauka jazdy konnej

Wyjazd na obóz jeździecki to przede wszystkim możliwość ćwiczenia pod okiem instruktorów oraz kompetentnych pedagogów. Wypoczynek z Siedliskiem Janczar będzie związany z aktywnością na świeżym powietrzu — to doświadczenie przyjemne oraz nadzwyczaj bezpieczne. Konie są dopasowywane do poziomu zaawansowania kursantów — stadnina natomiast wyposażona jest w kompleksowe i profesjonalne zaplecze sprzętowe.
Ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Janczar na Pstrągowej dysponuje bazą noclegową oraz bazą gastronomiczną, pełnowymiarową ujeżdżalnią oraz zapleczem rekreacyjno-sportowym, a na potrzeby uczestników obozu udostępniany do użytku jest zielony ogród. Organizowane są jednakowo obozy rekreacyjne, gdzie uczestnicy podzieleni są na grupy o podobnych umiejętnościach, a także obozy sportowo-rekreacyjne, które są przeznaczone dla osób zaawansowanych — powinny umieć przygotować konia do jazdy, poruszać się swobodnie w trzech chodach oraz umieć pokonywać pojedyncze przeszkody.

Dodaj komentarz

Alicja
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Nauka jazdy konnej jest ciekawą opcją dla najmłodszych. Warto zaznajomić ich już w młodym wieku z tymi cudownymi zwierzętami.

Paweł
Dodano:
0
0

Bardzo dobry pomysł, żeby zafundować dzieciom taki obóz. Z pewnością nie będzie tam nudy.

Karolinaa
Dodano:
0
0

W dzieciństwie taki obóz był dla mnie marzeniem, teraz możliwe, że wyślę tam swoje dziecko.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Modne ubrania są popularne dla małych dzieci.
porada: PIZZERIE
Włoska pizza najlepiej smakuje gdy jest na cienkim cieście.
Zdobienie ciastek kojarzy mi się z moim dzieciństwem, kiedy...
Jedzenie na telefon to dobre udogodnienie dla zabieganych osób.
Wyjazd na letni urlop to często kwestia sporna. Jedna strona...
Wietnam to moje podróżnicze marzenie numer jeden!
porada: Iguazu
Nawet obejrzenie filmu z tamtego miejsca nie daje takiego...
Ja w wakacje często jadę na kajaki. Świetny sport.