Najlepsze Porady WypoczynekBezpieczna podróż ze Smart Kid Belt Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Bezpieczna podróż ze Smart Kid Belt

Bezpieczna podróż ze Smart Kid Belt

Życie i zdrowie dziecka są najważniejszymi kwestiami dla każdego rodzica. Z myślą o tych wartościach powstał adapter Smart Kid Belt, który pozwala na bezpieczną jazdę samochodem. Jest to urządzanie, które reguluje pasy bezpieczeństwa w taki sposób, że dziecko jest dzięki nim właściwie przypięte. Smart Kid Belt powstał dzięki współpracy i zaangażowaniu osób, które są obecne w branży już blisko 20 lat. Ten niewielki gadżet może całkowicie odmienić dotychczasowy sposób podróżowania dziecka.


Zalety Smart Kid Belt

Tradycyjne foteliki samochodowe dla dzieci zajmują dużo miejsca w samochodzie. Ograniczają ponadto ruchy dziecka, obniżając komfort jazdy. Odpowiedzią na te problemy jest adapter Smart Kid Belt. Pozwala on dopasować odcinek barkowy i biodrowy pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu dziecko może korzystać z tego zabezpieczenia w niemal każdym pojeździe. Adapter jest bardzo mały i nie zajmuje dużo miejsca, a ponadto jego montaż nie jest ani skomplikowany, ani zbyt czasochłonny. Dziecko może się swobodnie poruszać i jazda jest dla niego znacznie wygodniejsza. Ponadto adapter kosztuje znacznie mniej niż fotelik i jest łatwo dostępny. Pasuje do każdego samochodu, a także do taksówek i autokarów wyposażonych w trzypunktowe pasy.

Zgodność z prawem

Adapter jest w pełni zgodny z wymaganiami prawnymi. Przepisy mówią, że dziecko poniżej 150 cm wzrostu może podróżować nie tylko w foteliku, ale również w innym urządzeniu przytrzymującym. Smart Kid Belt należy waśnie do tej grupy urządzeń, dlatego można z niego legalnie korzystać. Dodatkowo posiada on europejską homologację, która potwierdza jego zgodność ze standardami. Producent zachęca również do stosowania urządzania tam, gdzie nie wymagają tego przepisy. Mowa o starszych dzieciach i osobach o niskim wzroście, u których pas barkowy często znajduje się na samej szyi. Korzystając ze Smart Kid Belt można w znaczny sposób poprawić poziom bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Róża
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Mam takie urządzonko i policjanci wiedzieli co to i nie mieli z tym problemu, sprawdzili tylko czy na pewno jest dobrze założone i czy dziecko jest bezpieczne.

Zuzanna
Dodano:
0
0

Świetny patent. Kupię moim dzieciom i dzieciom mojej siostry.


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Jest to obowiązek każdego Polaka, żeby chociaż raz w...
Indie to bogaty kulturowo kraj, który chciałabym kiedyś...
Wycieczka w Bieszczady jest zawsze fajnym rozwiązaniem na...
Wietnam to moje podróżnicze marzenie numer jeden!