Najlepsze Porady RozrywkaKulig — niezapomniane przeżycie dla dzieci

Kulig — niezapomniane przeżycie dla dzieci

Kulig — niezapomniane przeżycie dla dzieci

Twoje dziecko kocha zimę, a także konie? Idealnym zajęciem na spędzenie wolnego czasu w zimie będzie więc zimowa wyprawa na końskim grzbiecie, która jest dostosowana do umiejętności jeździeckich każdego uczestnika — zarówno pod względem wyboru konia, jak i trudności związanych z trasą. Jeżeli jazda na koniu jest zbyt ekstremalną atrakcją, z pewnością do gustu dziecku przypadnie kulig, który jest nieodzownym elementem tradycji województwa podkarpackiego. Sanie pędzące przez białe pola oraz lasy to świetna zabawa — dla dzieci będzie to niezapomniane przeżycie, podczas którego będą mogły zobaczyć malownicze bieszczadzkie krajobrazy.


impreza integracyjna

Dostojne konie ciągnące sanie będą gwarantem płynnej, a zarazem wesołej jazdy, podczas której dziecko zapomni o codziennych sprawach, a zacznie podziwiać przepiękne krajobrazy. Dobrze zorganizowane kuligi mogą przewieźć nawet do 100 osób jednorazowo, dlatego bez większego problemu przejazdy dostępne są nie tylko dla rodzin, ale również dla całych wycieczek i grup szkolnych. Wspólna zabawa w otoczeniu zachwycającej przyrody będzie świetnym pomysłem na integrację - imprezy integracyjne Rzeszów. Większość kuligów odbywa się w dzień, jednakże dla nieco starszej młodzieży oraz dorosłych oferowane są również przejazdy nocne przy świetle pochodni, oraz rozgrzewających trunków bezalkoholowych.

sanie

Ciekawą alternatywą dla kuligu jest jazda saniami przez ośnieżone terytoria, np. lasy czy pola. Takie wydarzenie z pełnym przygód przejazdem z pewnością pozostanie na długo w pamięci dziecka. Kulig to przyjemna wycieczka, która zapewni nam dłuższy relaks na świeżym powietrzu. Dziecko dostaje możliwość spędzenia czasu ze znajomymi w przytulnym klimacie, a także zyskuje kontakt z końmi, który pozytywnie wpływa na człowieka. Kulig to świetny pomysł na poprawienie samopoczucia, a także oderwania dziecka od komputera w okresie ferii zimowych. Po przebytym kuligu można zorganizować spotkanie przy ognisku oraz tradycyjnym jadle.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Ja uwielbiam mieszkać w centrum, zawsze coś się dzieje, a...
Dokładnie tak, przed założeniem konta należy sprawdzić...
Dla mnie inwestycja w mieszkanie to najlepsza inwestycja, gdy...
porada: Własna firma
Co raz więcej firm chce zatrudniać innych pracowników,...
W lipcu miał odbyć się nasz ślub, ale ze względu na...
porada: Stadnina koni
Dobry pomysł na randkę z dziewczyną. Oryginalny. Dodatkowo...
Od zawsze kupuje opakowania wielorazowego użytku lub...
Nigdy nie żałowałem czasu ani pieniędzy na naukę gry na...