Najlepsze Porady RozrywkaJak zorganizować imprezę firmową w czasie pandemii? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Jak zorganizować imprezę firmową w czasie pandemii?

Jak zorganizować imprezę firmową w czasie pandemii?

Impreza firmowa to sposób na zbudowanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami — wspólne spędzanie czasu poza pracą lub w trakcie jej trwania, wpływa na utrzymanie odpowiedniego klimatu pomiędzy pracownikami, a także zwiększa zaangażowanie wszystkich w działalność firmy. Co więcej, imprezy integracyjne mogą być dla pracowników nagrodą za wykonanie doskonałej pracy, np. nad zakończonym sukcesem projektem. Warto inwestować w organizację imprez firmowych o różnym charakterze — bardziej oficjalnym, wypoczynkowym, a nawet integracyjnym http://www.siedliskojanczar.pl/blog/impreza-integracyjna-w-siedlisku-janczar.html


Jak więc w czasie pandemii zorganizować imprezę firmową?

Przede wszystkim, należy przestrzegać przepisów wprowadzanych przez rząd — wszystkie kroki związane z organizacją większych spotkań muszą podlegać specjalnym procedurom. Organizacja imprez firmowych i spotkań integracyjnych w związku z ciągle trwającą pandemią powinna być kompleksowo zorganizowana — od zaplanowania oficjalnego spotkania, po rozrywkę połączoną z aktywnym spędzaniem wolnego czasu i organizację noclegu. Z organizatorami imprezy firmowej, warto szczegółowo omówić każdy etap imprezy, aby były one zgodne z naszymi oczekiwaniami, ale również gwarantowały całkowite bezpieczeństwo pracownikom. Ciekawym pomysłem na imprezę firmową powiązaną z aktywnym wypoczynkiem, jest zorganizowanie wycieczki w postaci przejażdżki konnej, podczas której można podziwiać przepiękne krajobrazy. Poznając nowe miejsca i przebywając na świeżym powietrzu, pracownicy z pewnością zapomną o zgiełku miasta i codziennych troskach nabierając nowych sił do pracy.

COVID-19

Rok 2020 można z pewnością zaliczyć do niezwykle wymagającego ze względu na panującą pandemię Covid-19, która wpłynęła na firmę z każdej branży. Wiele firm odczuło skutki, jakie przyniósł ze sobą lockdown, lecz również wielu przedsiębiorców podjęło działania, aby dostosować się do nowych okoliczności, tj. przerzucenie się na pracę zdalną.

Dodaj komentarz

Ula
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ostatnio w mojej firmie została zorganizowana impreza firmowa online, był to jedyny sposób aby wszyscy mogli się zobaczyć. Inne imprezy to teraz nie najlepszy pomysł.

Dorota
Dodano:
0
0

Przydałaby się wreszcie jakaś impreza integracyjna. Oby pandemia skończyła się jak najszybciej...

Artrr
Dodano:
0
0

Impreza firmowa - teraz to kiepski pomysł w czasie pandemii ale warto integrować zespół... może jakieś spacery po lesie :) tam nie trzeba mieć maseczki. Problem może być jak ktoś udostępni zdjęcie ze bez maseczek ludzie chodzą między sobą


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Imprezy okolicznościowe w restauracji to najwygodniejszy...
porada: Imprezy firmowe
Impreza firmowa, to świetny czas żeby poznać...
Trudna sytuacja. Z jednej strony ten najważniejszy dzień w...
Najlepsze restauracje w Rzeszowie mieszczą się na rynku!...