Najlepsze Porady BiznesSkup metali rzadkich

Skup metali rzadkich

Skup metali rzadkich

Skup metali rzadkich prowadzony przez Uiqmetal oferuje korzystne warunki transakcji i bardzo atrakcyjne stawki. Firma od wielu lat dostarcza surowce do hut, odlewni i przedsiębiorstw zajmujących się produkcją. Dlaczego warto skorzystać z oferty Uniqmetal? Ponieważ posiada bogate doświadczenie, na które pracuje już od ponad 20 lat. Początkowo firma działała w ramach struktury Kolor-Metal, jednak wraz z czasem stała się odrębną jednostką prowadzącą handel złomem. Firma każdego dnia zdobywa nowych, lojalnych klientów dzięki dbaniu o najwyższą jakość usług i oferowaniu maksymalnych korzyści. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i dla firm. Zespół specjalistów tworzący Uniqmetal oraz liczni, sprawdzeni partnerzy biznesowi na całym świecie pozwalają zachować pełen profesjonalizm i fachowość.


Uniqmetal dysponuje urządzeniami badawczymi o najwyższej jakości. Pozwalają one na wykonywanie wiarygodnej i rzetelnej analizy dostarczonego przez klienta towaru. Aparatura posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają spełnianie najwyższych norm światowych. Dzięki temu pomiar zawartości poszczególnych metali rzadkich przeprowadzany jest w sposób bezbłędny. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, firma udostępniła usługę mobilnego laboratorium, które pozwala wykonywać dokładny pomiar i przeprowadzać analizę poza siedzibą firmy.
Dzięki temu klient nie musi oczekiwać, aż towar zostanie przetransportowany do placówki, lecz może uzyskać wynik bezpośrednio w miejscu, w którym zostanie odebrany.
Badanie jest bezpłatne i trwa zaledwie kilka minut. Uniqmetal nie wprowadza żadnych ukrytych kosztów, dzięki czemu klienci mogą otrzymywać jedne z najlepszych proponowanych na rynku stawek. Zawsze podawane są ceny ostateczne, które nie zawierają kosztów usług takich jak transport czy przerób metalu. Dzięki temu transakcje są przejrzyste dla każdej ze stron, bezpieczne, a także szybkie i sprawne. Przedsiębiorstwo korzysta także z rozwiązań finansowych pozwalających na ograniczenie kosztów przewalutowania.

Firma mieści się w Rzeszowie jednak działa na terytorium całego kraju,. W wielu miastach Polski znajdują się biura handlowe, w których można realizować transakcje. Są to między innymi: Kraków, Warszawa, Poznań Lublin, Łódź, Kielce, Katowice i Wrocław. Działalność Uniqmetal wykracza daleko poza handel metalami rzadkimi. Firma oferuje również skup innych surowców między innymi metali szlachetnych, węglików, spieków i innych. Uniqmetal działa odpowiedzialnie wspierając liczne akcje charytatywne i zachęcając swoich partnerów do angażowania się w prowadzone akcje.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Porządne biurko to podstawa! Nie spotkałem się dotąd z...
Im starsze dziecko tym ten wybór łatwiejszy, przy montażu...
Ciekawy artykuł, jesteśmy na etapie zmiany mebli z których...
Zawsze przykładam dużą uwagę do tego jak ma wyglądać...
Inwestycje to część naszego życia. Każdy w pewnym jego...
Ja uwielbiam mieszkać w centrum, zawsze coś się dzieje, a...
Korzystanie z usług firm marketingowych jest bardzo dobrym...
Strony internetowe, banery i oczywiście pozycjonowanie....