Porady - Warto wiedzieć więcej TechnologieMEDVEO — nowoczesna platforma dla firm Ocena 5 na podstawie 6 komentarzy

MEDVEO — nowoczesna platforma dla firm

MEDVEO — nowoczesna platforma dla firm

W czasach pandemii koronawirusa dużą popularnością cieszą się webinary oraz wszystkie inne narzędzia technologiczne, które pozwalają na swobodne przekazywanie informacji z wykorzystaniem internetu. Ze względu na brak możliwości organizowania prywatnych spotkań, konferencji oraz szkoleń trzeba wyposażyć się w rozwiązania, które pozwalają nam uczestniczyć we wspomnianych wydarzeniach bez konieczności wychodzenia z domu lub z biura. 


nowoczesna platforma

Jednym z praktycznych i sprawdzonych narzędzi do komunikacji online jest nowoczesna platforma MEDVEO, która przede wszystkim trafi w grupę odbiorców, jakimi są lekarze, studenci medycyny oraz farmaceuci. Webinary dla lekarzy i farmaceutów pozwolą na zdobywanie najnowszych informacji na temat innowacyjnych sposobów leczenia, aktualnych składów leków, a także procedur sanitarnych. MEDVEO to narzędzie stworzone przez markę Neo-Vinci, która od lat tworzy platformy edukacyjne o najwyższym poziomie merytorycznym, współpracując z wykwalifikowanymi lekarzami. 

jak działa narzędzie MEDVEO?

MEDVEO to nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób zorganizować spotkanie lub konferencję online dla wybranej wcześniej grupy uczestników, którzy mają dostęp do urządzeń mobilnych oraz komputerów, a także dostęp do internetu. Dzięki prezentowanemu narzędziu nie trzeba wychodzić z domu, żeby zdobyć cenną wiedzę, a także rozpatrzyć ofertę potencjalnych partnerów biznesowych. Takie rozwiązanie jest również niezwykle korzystne dla organizatorów, którzy nie muszą rezerwować miejsca konferencji, a także zapewniać uczestnikom noclegów, wyżywienia oraz dojazdu. Szkolenia i konferencje online jak wskazuje sama nazwa, odbywają się w środowisku wirtualnym trójwymiarowym. Innowacyjne narzędzie pomaga wybrać miejsce, w którym będzie odbywało się wydarzenie — będzie można poruszać się po platformie wybranym wcześniej awatarem, za którego pomocą będzie można chatować z innymi uczestnikami, a także wysłuchiwać wykładów oraz prezentacji prelegentów. W przypadku MEDVEO istnieje możliwość stworzenia trójwymiarowych modelów stoisk wystawienniczych, dzięki którym będzie można promować sponsorów organizowanych wydarzeń, a także edukować uczestników na temat obszarów związanych z daną usługą lub produktem organizatora.

Dodaj komentarz

Karol
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo interesuje mnie platforma MEDVEO.

Anna
Dodano:
0
0

Korzystam z platformy MEDVEO, bardzo ciekawa i innowacyjna.

Piotrek
Dodano:
0
0

Ciekawa platforma.

Sylwia
Dodano:
0
0

Świetne platformy edukacyjne.

Kamila
Dodano:
0
0

Bardzo dobrze prowadzi się tutaj webinary.

Roman
Dodano:
0
0

Platforma się spisuje bardzo dobrze. Profesjonalizm


Ostatnio komentowane porady

Ja uważam, że w aranżacji pomieszczenia najważniejszy jest...
Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Meblarstwo tworzy teraz świetne jakościowo produkty.
Wybrałam takie drzwi do garażu, ze względu na ich...
Takie meble nadają się do kuchni ale w restauracji lub...
Tuning optyczny robi świetną robotę! Zmiana wizualna...