Porady - Warto wiedzieć więcej RodzinaOrganizacja komunii - postaw na menu i atrakcje!

Organizacja komunii - postaw na menu i atrakcje!

Organizacja komunii - postaw na menu i atrakcje!

Do sezonu komunijnego coraz bliżej, co przyczynia się do pojawiania się coraz większej ilości pytań na temat organizacji komunii. Przyjęcie to odbywa się zaraz po Komunii Świętej i z reguły obfituje w smaczne posiłki oraz przekąski, jak również inne atrakcje. Podstawowa kwestia odnośnie organizacji tego przedsięwzięcia stanowi dylemat związany z odbywaniem się tej imprezy w domu lub w lokalu. Nie da się ukryć, że komunia poza domem ma mnóstwo zalet związanych przede wszystkim z tym, że zabiegani już i tak rodzice nie muszą stresować się jeszcze organizacją imprezy oraz spędzać mnóstwo czasu na przygotowywaniu całego menu. Jednym z licznych miejsc pozwalających na odbycie się fantastycznej komunii jest "Siedlisko Janczar" w Pstrągowej.


Menu gwarancją sukcesu

Chyba dla każdego gościa danego przyjęcia jedne z najważniejszych kwestii stanowią jakość oraz ilość podawanych posiłków, przekąsek i słodyczy. Nie ma raczej nic gorszego od możliwości, że ktoś wyjdzie głodny ze zorganizowanej przez nas komunii Rzeszów. Dlatego też warto postawić na świeżą i sprawdzoną kuchnię, którą oferuje właśnie wspomniane już "Siedlisko Janczar". Dwudaniowy obiad z deserem stanowi wręcz element niezbędny podczas każdej komunii, a zimna płyta, ciasta, owoce oraz inne posiłki zagwarantują sukces Waszej komunii. W ramach standardowego przyjęcia komunijnego organizowanego w "Siedlisku Janczar" w Pstrągowej organizatorzy komunii oraz zaproszeni goście mogą spodziewać się: obiadu składającego się z dwóch dań, deseru, zimnej płyty, owoców, napojów bez limitów oraz gorącej kolacji. Każde menu dobierane jest przy uwzględnieniu opinii organizatorów przyjęcia, którzy mogą zdecydować się także na opcje dodatkowo płatne, takie jak: tort, ciasta i ciasteczka, bufet chłopski (czyli tzw. wiejski stół) oraz stół lemoniadowy.

Eleganckie przyjęcie komunijne odbywa się w klimatyzowanej sali, a stół udekorowany jest pięknymi kwiatami, które prezentują się wspaniale obok jedzenia podanego na porcelanowej zastawie. Do dyspozycji gości "Siedliska Janczar" jest udostępniony ogród wraz ze świetnie wyposażonym placem zabaw, co ucieszy zarówno rodziców, jak i ich pociechy. Piękny ogród może służyć nie tylko spacerom i spokojnemu relaksowi w rodzinnym gronie, ale też stanowić doskonałe miejsce do wykonania pamiątkowych zdjęć. Jeśli natomiast nie uda Wam się pogoda (miejmy nadzieję, że to tylko gdybanie), dzieci mogą pobawić się w zadedykowanym im specjalnie kąciku.

Polecane atrakcje dla dzieci

Komunia nie byłaby tą samą imprezą bez atrakcji i zabaw dla wszystkich milusińskich. Chyba każdy rodzic z doświadczenia wie, że dzieciaki nie usiedzą kilku godzin na krześle, jedynie jedząc i rozmawiając z dorosłymi. Wszystkie smyki potrzebują móc się wyszaleć oraz skorzystać z oferowanych im atrakcji. Dlatego też w ramach komunii zorganizowanej w "Siedlisku Janczar" wszystkie dzieci otrzymają możliwość przejazdu bryczką oraz będą mogły cieszyć się zabawami pod okiem animatorek. Komunia łącząca w sobie idealnie dobrane menu, atrakcje i zabawy dla dzieci, otoczenie pięknej przyrody oraz oczywiście towarzystwo najbliższej rodziny z pewnością będzie nie tylko mile spędzonym czasem, ale też przeżyciem wręcz niezapomnianym w oczach Waszych oraz zaproszonych gości.

Dodaj komentarz


Ostatnio komentowane porady

Ja uważam, że w aranżacji pomieszczenia najważniejszy jest...
Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Zdecydowanie łóżeczko! Wraz z mężem kupiliśmy...
Mój synek uwielbia jazdę na rowerku biegowym.
Zakup łóżeczka dla mojego synka to było urwanie głowy....
Powinniśmy być lepiej edukowani, jeżeli chodzi o naruszanie...