Najlepsze Porady ZdrowieKrioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Krioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Krioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Właściwe znieczulenie przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest niesamowicie ważne zarówno dla pacjenta, jak i lekarza go wykonującego. Najczęściej jego rodzaj ustala się po wywiadzie przeprowadzonym z pacjentem. Na rynku pojawiają się coraz nowsze środki używane do znieczulenia bólu odczuwanego przy danym zabiegu. Jednak czy są one skuteczne i jaka metoda najskuteczniej uchroni przed uczuciem dyskomfortu?


 

Rynek medycyny estetycznej "zalewają" nowości z zakresu technologii używanych podczas zabiegów medycyny estetycznej. Również sposoby znieczulenia pacjentów budzą spore zainteresowanie producentów, którzy prześcigają się w skutecznych sposobach łagodzenia odczucia bólu. Różni się ono bowiem w zależności od człowieka, jego charakteru i wytrzymałości. Potrzebny jest dlatego środek znieczulający, który będzie skuteczny w większości przypadków, by zabieg przebiegł bez niepotrzebnych komplikacji. Kiedy pacjent będzie czuł się komfortowo i nie odczuje nieprzyjemnego bólu, ułatwi też pracę lekarzowi, który dokładnie i spokojnie wykona odpowiednie czynności.

Najważniejszy jest długi i konkretny wywiad, który przeprowadzi przed operacją lekarz. Uchroni on pacjenta przed powikłaniami podczas podawania znieczulenia oraz w trakcie jego trwania. Najpopularniejszymi metodami wybieranymi w celu uśmierzania bólu towarzyszącego zabiegom są maści i kremy o działaniu miejscowym albo substancje podawane drogą zastrzyku. Urządzenie do krioterapii Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler proponowane przez iMeso.pl, jednego z liderów w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. Oferowany przez firmę sprzęt za pośrednictwem zimnego, suchego powietrza zmniejsza skutecznie uczucie bólu i przywraca komfort pacjenta. Urządzenie jest bezkontaktowe, więc może być używane zarówno od początku zabiegu, jak i w jego trakcie nie zakłócając pracy np. lasera.

iMeso znana jest również z prowadzenia szkoleń oraz dawania lekarzom wsparcia merytorycznego. Możemy więc oczekiwać, że zapoznawszy się z zaletami urządzenia zaczną oni używać do znieczulenia Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler. Urządzenie do krioterapii znajdziecie tutaj: http://www.imeso.pl/produkt/urzadzenia-cryo/zimmer-z-cryo-6-derma-cooler---medyczne-urzadzenie-chlodzace.html

Dodaj komentarz

Anna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Warto chodzić na takie zabiegi są na prawdę skuteczne. Dodatkowo są nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Kazimiera
Dodano:
0
0

W sanatorium miałam zabiegi krioterapii, są świetnym doświadczeniem i na prawdę pomagają.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Lepiej szybciej zdiagnozować żylaki i wdrożyć odpowiednie...
Suchy kaszel to normalność w sezonie jesienno-zimowym,...
Wybiorę się do lekarza. Pojawiły się pajączki na moich...
Kaszel dla takich małych niemowlaków jest niebezpieczny.