Najlepsze Porady ZdrowieKrioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Krioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Krioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Właściwe znieczulenie przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest niesamowicie ważne zarówno dla pacjenta, jak i lekarza go wykonującego. Najczęściej jego rodzaj ustala się po wywiadzie przeprowadzonym z pacjentem. Na rynku pojawiają się coraz nowsze środki używane do znieczulenia bólu odczuwanego przy danym zabiegu. Jednak czy są one skuteczne i jaka metoda najskuteczniej uchroni przed uczuciem dyskomfortu?


 

Rynek medycyny estetycznej "zalewają" nowości z zakresu technologii używanych podczas zabiegów medycyny estetycznej. Również sposoby znieczulenia pacjentów budzą spore zainteresowanie producentów, którzy prześcigają się w skutecznych sposobach łagodzenia odczucia bólu. Różni się ono bowiem w zależności od człowieka, jego charakteru i wytrzymałości. Potrzebny jest dlatego środek znieczulający, który będzie skuteczny w większości przypadków, by zabieg przebiegł bez niepotrzebnych komplikacji. Kiedy pacjent będzie czuł się komfortowo i nie odczuje nieprzyjemnego bólu, ułatwi też pracę lekarzowi, który dokładnie i spokojnie wykona odpowiednie czynności.

Najważniejszy jest długi i konkretny wywiad, który przeprowadzi przed operacją lekarz. Uchroni on pacjenta przed powikłaniami podczas podawania znieczulenia oraz w trakcie jego trwania. Najpopularniejszymi metodami wybieranymi w celu uśmierzania bólu towarzyszącego zabiegom są maści i kremy o działaniu miejscowym albo substancje podawane drogą zastrzyku. Urządzenie do krioterapii Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler proponowane przez iMeso.pl, jednego z liderów w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. Oferowany przez firmę sprzęt za pośrednictwem zimnego, suchego powietrza zmniejsza skutecznie uczucie bólu i przywraca komfort pacjenta. Urządzenie jest bezkontaktowe, więc może być używane zarówno od początku zabiegu, jak i w jego trakcie nie zakłócając pracy np. lasera.

iMeso znana jest również z prowadzenia szkoleń oraz dawania lekarzom wsparcia merytorycznego. Możemy więc oczekiwać, że zapoznawszy się z zaletami urządzenia zaczną oni używać do znieczulenia Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler. Urządzenie do krioterapii znajdziecie tutaj: http://www.imeso.pl/produkt/urzadzenia-cryo/zimmer-z-cryo-6-derma-cooler---medyczne-urzadzenie-chlodzace.html

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Ja uwielbiam mieszkać w centrum, zawsze coś się dzieje, a...
Dokładnie tak, przed założeniem konta należy sprawdzić...
Dla mnie inwestycja w mieszkanie to najlepsza inwestycja, gdy...
porada: Własna firma
Co raz więcej firm chce zatrudniać innych pracowników,...
Systemem leczenia manualnego jest osteopatia. Terapia znana i...
Sport ten sprawia, że całe moje ciało jest pobudzone,...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Dentysta Rzeszów to najczęściej wpisywana fraza w momencie...