Najlepsze Porady ZdrowieKrioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Krioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Krioterapia - innowacja w dziedzinie znieczulenia

Właściwe znieczulenie przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest niesamowicie ważne zarówno dla pacjenta, jak i lekarza go wykonującego. Najczęściej jego rodzaj ustala się po wywiadzie przeprowadzonym z pacjentem. Na rynku pojawiają się coraz nowsze środki używane do znieczulenia bólu odczuwanego przy danym zabiegu. Jednak czy są one skuteczne i jaka metoda najskuteczniej uchroni przed uczuciem dyskomfortu?


 

Rynek medycyny estetycznej "zalewają" nowości z zakresu technologii używanych podczas zabiegów medycyny estetycznej. Również sposoby znieczulenia pacjentów budzą spore zainteresowanie producentów, którzy prześcigają się w skutecznych sposobach łagodzenia odczucia bólu. Różni się ono bowiem w zależności od człowieka, jego charakteru i wytrzymałości. Potrzebny jest dlatego środek znieczulający, który będzie skuteczny w większości przypadków, by zabieg przebiegł bez niepotrzebnych komplikacji. Kiedy pacjent będzie czuł się komfortowo i nie odczuje nieprzyjemnego bólu, ułatwi też pracę lekarzowi, który dokładnie i spokojnie wykona odpowiednie czynności.

Najważniejszy jest długi i konkretny wywiad, który przeprowadzi przed operacją lekarz. Uchroni on pacjenta przed powikłaniami podczas podawania znieczulenia oraz w trakcie jego trwania. Najpopularniejszymi metodami wybieranymi w celu uśmierzania bólu towarzyszącego zabiegom są maści i kremy o działaniu miejscowym albo substancje podawane drogą zastrzyku. Urządzenie do krioterapii Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler proponowane przez iMeso.pl, jednego z liderów w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. Oferowany przez firmę sprzęt za pośrednictwem zimnego, suchego powietrza zmniejsza skutecznie uczucie bólu i przywraca komfort pacjenta. Urządzenie jest bezkontaktowe, więc może być używane zarówno od początku zabiegu, jak i w jego trakcie nie zakłócając pracy np. lasera.

iMeso znana jest również z prowadzenia szkoleń oraz dawania lekarzom wsparcia merytorycznego. Możemy więc oczekiwać, że zapoznawszy się z zaletami urządzenia zaczną oni używać do znieczulenia Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler. Urządzenie do krioterapii znajdziecie tutaj: http://www.imeso.pl/produkt/urzadzenia-cryo/zimmer-z-cryo-6-derma-cooler---medyczne-urzadzenie-chlodzace.html

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Dentysta Rzeszów to najczęściej wpisywana fraza w momencie...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Systemem leczenia manualnego jest osteopatia. Terapia znana i...