Najlepsze Porady WypoczynekPstrągowa - atrakcje turystyczne Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Pstrągowa - atrakcje turystyczne

Pstrągowa - atrakcje turystyczne

Pstrągowa - pięknie położne miasteczko w województwie podkarpackim. Początków miejscowości doszukiwać można już w XIII wieku. Dwa wieku później na tych terenach istniały dwa większe dwory oraz kilka okalających je folwarków. Dziś miasteczko zamieszkuje blisko 2 tysiące osób. Na szczególną uwagę zasługuje krajobraz Pstrągowej. Wokół miasteczka znajdują się przepiękne lasy, wzgórza, a wzdłuż doliny przepływa urokliwy rzeczka - Pstrągówka. Tereny wokół miejscowości sprzyjają relaksowi. Tutaj czas odczuwalnie zwalnia. Spokój lasów pozwala się wyciszyć i naładować baterie.


ośrodek turystyczny

Pstrągowa znana jest nie tylko z bajkowych widoków, ale też z dużego ośrodka turystycznego - Siedliska Janczar. To nie tylko doskonała baza noclegowa, ale też ośrodek jeździecki, restauracja oraz sala weselna. Pokoje znajdujące się w obiekcie spełniają wszystkie warunki do tego, aby swobodnie mogły z nich korzystać osoby niepełnosprawne. Co więcej, hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Pokoje te są komfortowe, piękne i nowocześnie wyposażone.

stadnina koni

Goście hotelowi mogą tu korzystać z uroków stadniny koni i ośrodka jeździeckiego. Dostępnych jest tu ponad 20 koni, dzięki którym opanujesz podstawy jazdy konnej. Osoby jeżdżące na poziomie zaawansowanym mogą tu brać udział w jazdach w terenie, podziwiając tym samym piękno okolicznej przyrody http://www.siedliskojanczar.pl/stadnina.html?page=1
Dużą popularnością cieszą się także kuligi organizowane w okresie zimowym. Pstrągowa znajduje się niecałe 10 km od Strzyżowa i 30 km od Rzeszowa. Miejscowość jest lubiana przez turystów, którzy szukają miejsc sprzyjających wyciszeniu. Takich, w których czas zwalnia, a życie toczy się po swojemu. Jeśli chcesz odpocząć od zgiełku miasta, pooddychać świeżym powietrzem i pospacerować bo przepięknych terenach, przyjedź do Pstrągowej. Bez trudu znajdziesz nocleg w Siedlisku Janczar i spędzisz czas w naprawdę wyjątkowym miejscu. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Renatka
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Pstrągowa z pewnością należy do atrakcji Podkarpacia. Znajdują się tam tez atrakcje dla dzieci jak, np. stadnina koni.

Waldemar
Dodano:
0
0

Mieszkam w województwie Podkarpackim i nigdy wcześniej nie słyszałem o takim miejscu. Czas nadrobić zaległości i w końcu się tam wybrać.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Nowy rok to walka o lepszą sylwetkę, zabiegi modelujące...
Polecam morsowanie, szczególnie dla osób z problemami żylnymi.
Laserowe zamykanie naczynek to coś zdecydowanie dla mnie.
Serdecznie polecam zabieg z wykorzystaniem lasera, skóra po...
Ja w wakacje często jadę na kajaki. Świetny sport.
Ja zawsze szukam noclegu przez internet. Dzwonię i...
Izrael to fajny kierunek na wakacje, jeżeli ktoś lubi...
Wyjazd na letni urlop to często kwestia sporna. Jedna strona...