Najlepsze Porady WypoczynekNasze malownicze Zakopane Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Nasze malownicze Zakopane

Nasze malownicze Zakopane

Zakopane to piękna i malownicza miejscowość Polski. Przybywają tu osoby z całego kraju, aby podziwiać piękno gór, zielonej okolicy, przyrody. Turystyka w Zakopanem kwitnie i z roku na rok wcale nie ubywa gości przybywających do regionu. Wręcz przeciwnie - zobaczyć możemy tu turystów nie tylko z Polski, ale też z zagranicy.


Zakopane to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Przyjechać można tu zarówno z grupą zorganizowana, jak i z rodziną czy też samodzielnie. Pamiętajmy jednak, że wybierając się w góry musimy zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt, w tym obuwie, strój. Nawet jeśli pogoda jest piękna i wydaje się, że będzie tak przez cały pobyt, musimy zdawać sobie sprawę, że w górach nic nie jest pewne. Nie można wybierać się na szczyt z koszulką z krótkim rękawem, gdyż jest tam zazwyczaj chłodno i zapewne taka zmiana temperatur będzie dla nas wysoce odczuwalna. Kobiety powinny zapomnieć o zwiewnych sukienkach chodząc po górach i klapkach albo butach na obcasie. Taki strój będzie nie tylko niepraktyczny, ale też niewygodny. Jeśli jednak nie wyobrażamy sobie dnia bez eleganckich ubrań - musimy zadowolić się spacerem po Krupówkach, wyjazdem na Gubałówkę i zasmakowaniem regionalnych rewelacji kulinarnych.

Dodaj komentarz

Luki
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ja uwielbiam wychodzić z góry z Zakopanem. Kasprowy wierch już kilka razy zaliczyłem.

Dorota99
Dodano:
0
0

Zakopane to skarb Polskiej turystyki. Co roku przyciąga miliony turystów i to nie tylko z naszego kraju. Wspaniałe miejsce.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Pokój dziecięcy dla kilkulatka powinien być przede...
porada: Jazda konna
Jazda konna jest nie tylko zdrowa fizycznie, ale również...
porada: Squash
Gra w squasha potrafi spalić dużo kalorii!
Przydały mi się informacje z tego artykułu. Planuję...
Wietnam to moje podróżnicze marzenie numer jeden!
porada: Radawa
Pogoda już coraz cieplejsza i słoneczko aż Cię kusi na...
Kajak to świetna rozrywka i dla znajomych i dla rodziny....
Cudowne miejsce na organizację wesela. Hotel oferuje szereg...