Najlepsze Porady WypoczynekBangkok - atrakcje które warto odwiedzić

Bangkok - atrakcje które warto odwiedzić

Bangkok - atrakcje które warto odwiedzić

Bangkok - najczęściej odwiedzane miasto w Tajlandii. Przyciąga ono nie tylko turystów, którzy przyjechali poopalać się i pozwiedzać, ale i wielką ilość podróży poślubnych. To miejsce gdzie egzotyka i romantyzm spotykają się twarzą w twarz. Bangkok sławi się niesamowitymi widokami, słońcem, egzotycznym jedzeniem i atrakcjami turystycznymi, które warto odwiedzić. 


Cenne informacje gwarantem udanej podróży

Wybierając się na wakacje do tak pięknego miasta jak Bangkok warto dowiedzieć się nie tylko takich informacji jak cena biletu i hotelu, ale i o atrakcjach turystycznych, które zostawią niesamowite i niezapominalskie wrażenia po podróży do Tajlandii.  Oczywiście jest wielka ilość atrakcji i każda z nich warto odwiedzić, ale wybierzemy z nich wszystkich te najlepsze, te do których podróż będzie naprawdę niezapominana. Pałac Królewski to najczęściej odwiedzane miejsce przez turystów, ciężko się temu dziwić widząc go pierwszy raz. Budowa składa się z kilkunastu bogato zdobionych budynków. Targ Chatuchak - miejsce które warto odwiedzić miłośnikom zakupów i nie tylko. Będąc w Bangkoku w dniach soboty i niedzieli naprawdę warto odwiedzić to miejsce, na którym można znaleźć absolutnie wszystko. od jedzenia i suwenirów do ubrań i butów, bogactwo wyboru i kolory w tym miejscu nie znają granic. 

Pływający targ to atrakcja, której nie da się spotkać na co dzień w Europie natomiast w Bangkoku to bardzo popularne zjawisko. Na takich targach najczęściej sprzedaje się produkty własnej roboty, rolnicy najczęściej sprzedają mleko, nabiał i warzywa. Można także kupić na takim targu jedzenie na ciepło co dodaje uroku takiemu spacerowi. Poza tym Bangkok ma wielką ilość świątyń, które warto odwiedzić, na przykład: Świątynia Wat Arun, Grand Palace, Chinatown, Świątynia Wat Pho, czy Wat Phra Kaew. Odwiedzając tak piękne i słoneczne miasto jak Bangkok warto pamiętać nie tylko o ręczniku, ale i nie zapomnieć włożyć do walizki aparatu, aby przywieźć chociaż tak małą część piękna ze sobą do kraju.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Porządne biurko to podstawa! Nie spotkałem się dotąd z...
Im starsze dziecko tym ten wybór łatwiejszy, przy montażu...
Ciekawy artykuł, jesteśmy na etapie zmiany mebli z których...
Zawsze przykładam dużą uwagę do tego jak ma wyglądać...
Zakopane to skarb Polskiej turystyki. Co roku przyciąga...
Izrael jest wspaniałym miejscem łączącym wiele kultur......
porada: Strój w góry
Najważniejsze są buty, resztę można jakoś tam dobrać....
Australia zachwyca świetnymi widokami i zabytkami. Byłam tam...