Najlepsze Porady UrodaZabieg z kwasem hialuronowym przed ślubem

Zabieg z kwasem hialuronowym przed ślubem

Zabieg z kwasem hialuronowym przed ślubem

Kwas hialuronowy to substancja, która jest naturalnie wytwarzana przez ludzki organizm. Dzięki niej nasza skóra jest elastyczna, gładka i nawilżona. Z wiekiem jednak jest go produkowane mniej i nie podtrzymuje on owalu twarzy tak jak w młodości. Na skórze pojawiają się zmarszczki i zaczyna ona obwisać.


W tym celu wiele klinik medycyny estetycznej oferuje zabiegi z wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego. Wypełniacze zawierają kwas hialuronowy o różnym stopniu usieciowania.
Jego dobór zależy od głębokości zmarszczek i miejsca wstrzykiwania preparatu. Kwas hialuronowy usieciowany jest gęstszy i bardziej plastyczny. Używa się go do wielu zabiegów, ponieważ daje się łatwo „układać” pod skórą. W celu przedłużenia jego obecności w organizmie (tak samo jak naturalny kwas hialuronowy rozkładany jest przez enzymy) jego cząsteczki zostały wzmocnione za pomocą wiązań. Występuje on w postaci żelu idealnego do zabiegów wypełniania zmarszczek, powiększania ust czy piersi. Tworzy w skórze implanty o powolnym stopniu rozkładania.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...
Poszukując sposobu ma udane wakacje bardzo często zapominamy...
Systemem leczenia manualnego jest osteopatia. Terapia znana i...
Może nie zdajemy sobie sprawy, że meble biurowe i...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...