Najlepsze Porady UrodaZabieg z kwasem hialuronowym przed ślubem

Zabieg z kwasem hialuronowym przed ślubem

Zabieg z kwasem hialuronowym przed ślubem

Kwas hialuronowy to substancja, która jest naturalnie wytwarzana przez ludzki organizm. Dzięki niej nasza skóra jest elastyczna, gładka i nawilżona. Z wiekiem jednak jest go produkowane mniej i nie podtrzymuje on owalu twarzy tak jak w młodości. Na skórze pojawiają się zmarszczki i zaczyna ona obwisać.


W tym celu wiele klinik medycyny estetycznej oferuje zabiegi z wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego. Wypełniacze zawierają kwas hialuronowy o różnym stopniu usieciowania.
Jego dobór zależy od głębokości zmarszczek i miejsca wstrzykiwania preparatu. Kwas hialuronowy usieciowany jest gęstszy i bardziej plastyczny. Używa się go do wielu zabiegów, ponieważ daje się łatwo „układać” pod skórą. W celu przedłużenia jego obecności w organizmie (tak samo jak naturalny kwas hialuronowy rozkładany jest przez enzymy) jego cząsteczki zostały wzmocnione za pomocą wiązań. Występuje on w postaci żelu idealnego do zabiegów wypełniania zmarszczek, powiększania ust czy piersi. Tworzy w skórze implanty o powolnym stopniu rozkładania.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...