Najlepsze Porady UrodaTrendy ślubne 2021

Trendy ślubne 2021

Trendy ślubne 2021

Bierzesz ślub w 2021 roku? Szukasz inspiracji do organizacji wesela marzeń? Doskonale! Zapoznaj się z najmocniejszymi trendami, które w 2021 roku będą dominować wśród Par Młodych. O tym, jak trudnym zadaniem jest organizacja ślubu i wesela wie każdy, kto planował tę uroczystość w ostatnim czasie. Dlatego wiele par rozpoczyna organizację wydarzenia z często nawet 2-letnim wyprzedzeniem. Wymarzona sala, świetny fotograf, znany zespół to tylko niektóre z elementów, których rezerwacja rzeczywiście wymaga dużego wyprzedzenia. Są jednak takie elementy, które się zmieniają co sezon lub kilka. Dlatego też warto śledzić modę ślubną i wiedzieć, jakie stroje, dodatki (dodatki ślubne Rzeszów), usługi będą szczególnie popularne w 2021 roku.


Ślub w plenerze

Mając na myśli ślub w plenerze, mamy na myśli zarówno ceremonię zaślubin, jak i wesele. Coraz więcej par korzysta z tej możliwości i decyduje się na organizację uroczystości np. w ogrodzie przy hotelu (hotel Jarosław), na plaży czy na łonie natury. Dzięki zmianom w prawie, organizacja tego typu ślubu jest łatwiejsza i wymaga mniejszej ilości formalności. Bo czy może być coś bardziej romantycznego od ślubu z widokiem na zachodzące słońce czy też piękny ogród?

Spersonalizowane dodatki

Bardzo często decydujemy na się na zakup jakiegoś produktu właśnie dlatego, że jest spersonalizowany. Podobnie jest w przypadku dodatków, usług i akcesoriów ślubnych. Spersonalizować można dosłownie wszystko - kwiaty, balony, dekoracje, fotografie, zaproszenia oraz same stroje ślubne. To bardzo popularne rozwiązanie i pozwala Parze Młodej zorganizować imprezę w stu procentach oddającą ich styl oraz charakter.

Oczepiny w wersji light

Pary Młode coraz częściej rezygnują z klasycznych zabaw oczepinowych na rzecz konkretnych atrakcji dla każdego. W zapomnienie idą niekiedy żenujące konkurencje prowadzone przez zespół czy dj-a, a na popularności zyskują np. profesjonalne pokazy taneczne czy iluzjonistyczne, fotobudki, czy przedstawienia w wykonaniu zawodowych akrobatów.

Powrót do klasyki

W 2021 roku zapowiada się powrót do pięknych i klasycznych dekoracji. W dekoracjach sal weselnych zdecydowanie rzadziej spotkamy przaśne, wielokolorowe ozdoby czy monstrualne litery ułożone w napis LOVE. W ich miejscu częściej spotkamy się z neutralnymi barwami, dyskretnym oświetleniem oraz prostymi elementami ozdobnymi stołów.

Minimalistyczne fryzury

Zmianę można też zauważyć w kwestii fryzur ślubnych na rok 2021. Skomplikowane upięcia zabezpieczone nieprzyzwoitą ilością lakieru są już zdecydowanie passe. W 2021 roku królować będą przede wszystkim lekkie i naturalne fryzury, pozbawione nadmiaru zdobień w formie spinek czy opasek. Naturalnie układające się fale, warkocze zaplecione niby od niechcenia czy też niedbałe upięcia wykonane przy pomocy niewidocznych wsuwek będą zdecydowanie częściej widoczne niż wspomniane już stylizacje.
To tylko niektóre z trendów ślubnych, jakie prognozują eksperci na 2021 rok. To, jak będzie wyglądać Twoje wesele zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji oraz gustu. Jeśli coś Ci się naprawdę podoba, nie rezygnuj z tego tylko dlatego, że już nie jest w trendach. Wszystkie wskazówki potraktuj jako inspiracje, które mogą dodatkowo uświetnić Twój dzień.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Porządne biurko to podstawa! Nie spotkałem się dotąd z...
Im starsze dziecko tym ten wybór łatwiejszy, przy montażu...
Ciekawy artykuł, jesteśmy na etapie zmiany mebli z których...
Zawsze przykładam dużą uwagę do tego jak ma wyglądać...
Uwielbiam tworzyć biżuterię samodzielnie. Wiem wtedy, że...
porada: Jak uzyskać...
Jak wybielanie zębów to tylko paskami wybielającymi. Nic...
Uwielbiam chodzić na masaże. Przez operacje nogi, bardzo...
Z tak wieloma sklepami do wyboru, które oferują ogrom ubrań...