Najlepsze Porady UrodaModne dodatki do ubrań

Modne dodatki do ubrań

Modne dodatki do ubrań

Na pewno jednym z najważniejszych dodatków do ubioru jest biżuteria. Nie należy z nią przesadzać, ale też jest ona zawsze mile widziana. W przypadku pań zaleca się zakładanie kolczyków lub naszyjnika oraz noszonych pierścionków czy obrączki, ale też nie przesadzajmy z ilością ozdób na palcach.


Panowie zaś za biżuterię powinni uważać zegarek, łańcuszek lub bransoletkę ze skóry lub np.: srebra. Oczywiście i tutaj ważna jest zasada- co za dużo, to nie zdrowo. Jeśli zakładamy zegarek, to lepiej ograniczyć się tylko do niego i łańcuszka na szyi. Inne dodatki zarówno dla pań, jak i panów to szaliki lub chusty czy też paski.
U mężczyzn pasek musi pasować do butów i zegarka. U pań zaś zaleca się stosowanie cienkich paseczków i to tylko wówczas, kiedy rzeczywiście pasują one do stroju. Ważny jest również dobór odpowiedniej torebki czy też dobrej jakościowo torby do wózka dziecięcego, a w przypadku panów teczki czy torby. Muszą one pasować do stroju. Dodatkiem ostatnio stały się również okulary w grubych oprawkach, nawet zerówki. Dzięki nim każdy może wyglądać bardziej profesjonalnie.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...
Poszukując sposobu ma udane wakacje bardzo często zapominamy...
Systemem leczenia manualnego jest osteopatia. Terapia znana i...
Może nie zdajemy sobie sprawy, że meble biurowe i...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...