Najlepsze Porady UrodaModne dodatki do ubrań

Modne dodatki do ubrań

Modne dodatki do ubrań

Na pewno jednym z najważniejszych dodatków do ubioru jest biżuteria. Nie należy z nią przesadzać, ale też jest ona zawsze mile widziana. W przypadku pań zaleca się zakładanie kolczyków lub naszyjnika oraz noszonych pierścionków czy obrączki, ale też nie przesadzajmy z ilością ozdób na palcach.


Panowie zaś za biżuterię powinni uważać zegarek, łańcuszek lub bransoletkę ze skóry lub np.: srebra. Oczywiście i tutaj ważna jest zasada- co za dużo, to nie zdrowo. Jeśli zakładamy zegarek, to lepiej ograniczyć się tylko do niego i łańcuszka na szyi. Inne dodatki zarówno dla pań, jak i panów to szaliki lub chusty czy też paski.
U mężczyzn pasek musi pasować do butów i zegarka. U pań zaś zaleca się stosowanie cienkich paseczków i to tylko wówczas, kiedy rzeczywiście pasują one do stroju. Ważny jest również dobór odpowiedniej torebki czy też dobrej jakościowo torby do wózka dziecięcego, a w przypadku panów teczki czy torby. Muszą one pasować do stroju. Dodatkiem ostatnio stały się również okulary w grubych oprawkach, nawet zerówki. Dzięki nim każdy może wyglądać bardziej profesjonalnie.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...