Najlepsze Porady UrodaModne dodatki do ubrań Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Modne dodatki do ubrań

Modne dodatki do ubrań

Na pewno jednym z najważniejszych dodatków do ubioru jest biżuteria. Nie należy z nią przesadzać, ale też jest ona zawsze mile widziana. W przypadku pań zaleca się zakładanie kolczyków lub naszyjnika oraz noszonych pierścionków czy obrączki, ale też nie przesadzajmy z ilością ozdób na palcach.


Panowie zaś za biżuterię powinni uważać zegarek, łańcuszek lub bransoletkę ze skóry lub np.: srebra. Oczywiście i tutaj ważna jest zasada- co za dużo, to nie zdrowo. Jeśli zakładamy zegarek, to lepiej ograniczyć się tylko do niego i łańcuszka na szyi. Inne dodatki zarówno dla pań, jak i panów to szaliki lub chusty czy też paski.
U mężczyzn pasek musi pasować do butów i zegarka. U pań zaś zaleca się stosowanie cienkich paseczków i to tylko wówczas, kiedy rzeczywiście pasują one do stroju. Ważny jest również dobór odpowiedniej torebki czy też dobrej jakościowo torby do wózka dziecięcego, a w przypadku panów teczki czy torby. Muszą one pasować do stroju. Dodatkiem ostatnio stały się również okulary w grubych oprawkach, nawet zerówki. Dzięki nim każdy może wyglądać bardziej profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Dorota99
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ja uwielbiam nosić dużo biżuterii, mimo to iż moje zestawy składają się z co najmniej 6 elementów nie wygląda to przesadnie.

Dominika
Dodano:
0
0

Ja chyba kupię mojemu chłopakowi taki zegarek na łańcuszku. Będzie mu pasować do garniturów i jesiennego płaszcza.

Iza
Dodano:
0
0

Nie powinniśmy ograniczać mężczyzn w noszeniu biżuterii. Im również bardzo pasują. Ponadto coraz więcej powstaje modeli biżuterii stworzonych właśnie dla Panów.


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Modne ubrania są popularne dla małych dzieci.
porada: PIZZERIE
Włoska pizza najlepiej smakuje gdy jest na cienkim cieście.
Zdobienie ciastek kojarzy mi się z moim dzieciństwem, kiedy...
Jedzenie na telefon to dobre udogodnienie dla zabieganych osób.
Ja od zawsze noszę ten sam wisiorek od męża. Dostałam od...
porada: Jak uzyskać...
Sprawdziło mi się wybielanie zębów paskami.
Również wolałabym sama wybrać sobie biżuterię, nie...
Biżuteria na prezent świetnie się sprawdzi dla osoby, u...