Najlepsze Porady UrodaKomórki macierzyste w medycynie estetycznej

Komórki macierzyste w medycynie estetycznej

Komórki macierzyste w medycynie estetycznej


Aby cieszyć się młodym i pięknym wyglądem należy odpowiednio dbać o skórę, a często także działać profilaktycznie. Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które pozwolą odzyskać jędrną i gładką skórę. Najnowszym jej odkryciem jest procedura odmładzająca HCGF opracowana przez firmę Mesologic. 


To innowacyjna metoda regeneracji i rewitalizacji skóry wykorzystująca dobroczynne działanie komórek Macierzystych w połączeniu ze Skoncentrowanymi Czynnikami Wzrostu. Metoda ta jest nie tylko skuteczna, ale także dzięki wykorzystaniu komórek macierzystych od samego pacjenta jest w 100% naturalna.
Dzięki niej można skutecznie pozbyć się zmarszczek, czy zwiększyć elastyczność skóry w sposób bezpieczny i bezinwazyjny. Jest więc świetną alternatywą dla operacji plastycznych czy syntetycznych wypełniaczy. HCGF jest możliwa dzięki połączeniu dwóch specjalistycznych urządzeń - wirówki o wielu fazach wirowania i Plasma Maker, który jest autologicznym wypełniaczem tkankowym służącym do przygotowania procedury HCGF.
W wyniku działania tych dwóch urządzeń powstaje w pełni autogeniczny preparat z komórkami macierzystymi pobranymi od pacjenta oraz czynnikami wzrostu, które efektownie wpływają na regenerację skóry. Przy użyciu tego preparatu, można nie tylko pozbyć się zmarszczek czy ujędrnić skórę ale także powstrzymać wypadanie włosów. Zabieg tego typu działa zarówno korygująco, jak i profilaktycznie. Zatem jeśli zauważyłeś u siebie pierwsze oznaki starzenia zajrzyj na stronę http://komorki-macierzyste.com/, gdzie zawarte są szczegółowe informacje na temat metody HCGF.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...