Najlepsze Porady UrodaJak uzyskać śnieżnobiały uśmiech? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Jak uzyskać śnieżnobiały uśmiech?

Jak uzyskać śnieżnobiały uśmiech?

Piękny, śnieżnobiały i zdrowy uśmiech jest marzeniem wielu osób. Jednak nie każdy jest naturalnie obdarowany tak białymi zębami. Ich naturalny kolor zależy od wielu czynników. Na barwę zębów dorosłego człowieka wpływ ma przede wszystkim picie kawy i pina, używanie tytoniu (żucie lub palenie), nadmierna ilość kamienia nazębnego oraz częste spożywanie produktów posiadających intensywne barwniki. Kolor zębów może zależeć także od tego, czy w trakcie tworzenia zębów dziecko przyjmowało określone antybiotyki, duże ilości fluoru czy też kiedy obumiera nerw.


metody wybielania zębów

Przebarwienia wynikające z obumarcia miazgi zębowej wybiela się specjalistycznymi sposobami w gabinetach dentystycznych. Do usuwania pozostałych przebarwień można stosować wiele metod. Do najbardziej skutecznych należy oczywiście wybielanie w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym.
Dobry dentysta przed przystąpieniem do zabiegu dokładnie zbada wszystkie zęby. Aby móc w pełni bezpiecznie dokonać wybielania, uzębienie i dziąsła muszą być zdrowe.
Samo wybielanie zębów Rzeszów polega na potraktowaniu zębów specjalistycznymi żelami wybielającymi oraz światłem. Standardowy zabieg tego typu trwa około dwóch godzin. Najpierw na dziąsła nakłada się żel zabezpieczający. Zęby pokrywane są roztworem wybielającym, który aktywuje się pod wpływem światła kierowanego bezpośrednio na roztwór.
Zabieg tego typu jest obecnie bardzo popularny i coraz więcej gabinetów stomatologicznych proponuje go swoim pacjentom.Zabieg rozjaśniania zębów nie jest skomplikowany. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy nie tylko piękne i białe zęby, ale też zdobywamy pewność siebie i mamy kolejny powód do tego, by co dzień szeroko się uśmiechać.

Dodaj komentarz

Ilona
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Sprawdziło mi się wybielanie zębów paskami.

Natalka
Dodano:
0
0

Jak wybielanie zębów to tylko paskami wybielającymi. Nic nie boli i fajny efekt.

Kamil R.
Dodano:
0
0

Najbezpieczniej jest pójść do specjalisty i nie próbować samemu w domu, gdyż możemy doprowadzić nasze zęby do złego stanu i sprawić sobie odwrotność zamierzonego efektu.


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Modne ubrania są popularne dla małych dzieci.
porada: PIZZERIE
Włoska pizza najlepiej smakuje gdy jest na cienkim cieście.
Zdobienie ciastek kojarzy mi się z moim dzieciństwem, kiedy...
Jedzenie na telefon to dobre udogodnienie dla zabieganych osób.
Ciekawy zabieg, poszukam w okolicy gabinetu wykonującego...
Chyba kupię mamie broszkę na dzień mamy. To chyba...
Surdut założony na ślub zrobiłby dobre wrażenie.
Ja już przyzwyczaiłam się do mojego cellulitu i nie...