Najlepsze Porady UrodaJak uzyskać śnieżnobiały uśmiech?

Jak uzyskać śnieżnobiały uśmiech?

Jak uzyskać śnieżnobiały uśmiech?

Piękny, śnieżnobiały i zdrowy uśmiech jest marzeniem wielu osób. Jednak nie każdy jest naturalnie obdarowany tak białymi zębami. Ich naturalny kolor zależy od wielu czynników. Na barwę zębów dorosłego człowieka wpływ ma przede wszystkim picie kawy i pina, używanie tytoniu (żucie lub palenie), nadmierna ilość kamienia nazębnego oraz częste spożywanie produktów posiadających intensywne barwniki. Kolor zębów może zależeć także od tego, czy w trakcie tworzenia zębów dziecko przyjmowało określone antybiotyki, duże ilości fluoru czy też kiedy obumiera nerw.


metody wybielania zębów

Przebarwienia wynikające z obumarcia miazgi zębowej wybiela się specjalistycznymi sposobami w gabinetach dentystycznych. Do usuwania pozostałych przebarwień można stosować wiele metod. Do najbardziej skutecznych należy oczywiście wybielanie w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym.
Dobry dentysta Rzeszów przed przystąpieniem do zabiegu dokładnie zbada wszystkie zęby. Aby móc w pełni bezpiecznie dokonać wybielania, uzębienie i dziąsła muszą być zdrowe.
Samo wybielanie zębów Rzeszów polega na potraktowaniu zębów specjalistycznymi żelami wybielającymi oraz światłem. Standardowy zabieg tego typu trwa około dwóch godzin. Najpierw na dziąsła nakłada się żel zabezpieczający. Zęby pokrywane są roztworem wybielającym, który aktywuje się pod wpływem światła kierowanego bezpośrednio na roztwór.
Zabieg tego typu jest obecnie bardzo popularny i coraz więcej gabinetów stomatologicznych proponuje go swoim pacjentom.Zabieg rozjaśniania zębów nie jest skomplikowany. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy nie tylko piękne i białe zęby, ale też zdobywamy pewność siebie i mamy kolejny powód do tego, by co dzień szeroko się uśmiechać.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...