Najlepsze Porady UrodaBiżuteria- piękna ozdoba

Biżuteria- piękna ozdoba

Biżuteria- piękna ozdoba

Biżuteria może stanowić piękną ozdobę, ale może też kojarzyć się z kiczem i brakiem wyczucia. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby biżuterię dopasować do konkretnych okoliczności. Inną biżuterię kobieta ubiera na uczelnię, inną do pracy, a jeszcze inną na spotkanie towarzyskie czy też na imprezę. 


Nawet strój składający się z prostych czarnych spodni i białej koszuli może być wyjątkowy, jeśli dopasujemy do niego atrakcyjną biżuterię. Wybierając biżuterię warto określić, czy będzie ona zakładana do strojów eleganckich, czy też raczej preferujemy sportowy luz. Można posiadać zarówno taką, jak i taką biżuterie - wówczas dopasowanie jej do konkretnych okoliczności nie jest żadnym problemem. Z reguły do strojów bogato zdobionych zakładamy biżuterię skromną, aby nie wyglądać jak choinka.
Natomiast skromne kreacje pięknie prezentują się w towarzystwie okazałych błyskotek które nadają im wyszukany, nietuzinkowy charakter. Mówi się, że brylanty to prawdziwy przyjaciel kobiety. Nie mniej jednak nie tylko brylanty, ale też inna biżuteria może stać się nieodłączną częścią garderoby, która podkreśla urok i styl konkretnej osoby.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Uroda to jedna z najszerzej rozwijających się branży, w...