Najlepsze Porady TechnologieUsługi oferowane przez drukarnie

Usługi oferowane przez drukarnie

Usługi oferowane przez drukarnie

Mówiąc o drukarni zazwyczaj na myśli mamy tylko wydruki. Na myśl przychodzą między innymi placówki, które zajmują się wydrukiem książek albo gazet. Jednak tak naprawdę jest to tylko niewielka część spośród oferowanych przez drukarnie usług.

Spora część drukarni oferuje na przykład usługi z zakresu projektowania graficznego DTP. Są to przede wszystkim projekty materiałów reklamowych wraz z późniejszym wydrukiem i dokładną obróbką.
W drukarniach realizowane są między innymi wizytówki, banery, plakaty, ulotki. Poza tym sporo drukarni oferuje również tworzenie zaproszeń na indywidualne zamówienie.
Mogą to być zaproszenie na bardzo różne okazje, ale najpopularniejsze to te ślubne. Na ślub wykonywane są w drukarniach także winietki. Inne usługi jakie realizowane są w drukarniach to na przykład wydruki naklejek. Chodzi tutaj zarówno o wydruk, jak też ich zaprojektowanie i późniejsze wycięcie. Drukarnie to także oferta gadżetów reklamowych. Realizacja kubka z logo, albo koszulki z nadrukiem to bowiem również forma drukowania, tyle, że na nieco niestandardowym podłożu. Inne gadżety, które również można wykonać w drukarni to na przykład długopisy, smycze, breloki.


 

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Potrzebujesz znaleźć odpowiednią firmę sprzątającą,...
Inwestycje to część naszego życia. Każdy w pewnym jego...
porada: Radawa
Przykładem miejsca, które jest typową atrakcją...
porada: Radawa
Agroturystyka to dziś jedna z najmodniejszych gałęzi...