Najlepsze Porady TechnologieMEDVEO — nowoczesna platforma dla firm Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

MEDVEO — nowoczesna platforma dla firm

MEDVEO — nowoczesna platforma dla firm

W czasach pandemii koronawirusa dużą popularnością cieszą się webinary oraz wszystkie inne narzędzia technologiczne, które pozwalają na swobodne przekazywanie informacji z wykorzystaniem internetu. Ze względu na brak możliwości organizowania prywatnych spotkań, konferencji oraz szkoleń trzeba wyposażyć się w rozwiązania, które pozwalają nam uczestniczyć we wspomnianych wydarzeniach bez konieczności wychodzenia z domu lub z biura. 


nowoczesna platforma

Jednym z praktycznych i sprawdzonych narzędzi do komunikacji online jest nowoczesna platforma MEDVEO, która przede wszystkim trafi w grupę odbiorców, jakimi są lekarze, studenci medycyny oraz farmaceuci. Webinary dla lekarzy https://www.neovinci.pl/oferta/webinary  i farmaceutów pozwolą na zdobywanie najnowszych informacji na temat innowacyjnych sposobów leczenia, aktualnych składów leków, a także procedur sanitarnych. MEDVEO to narzędzie stworzone przez markę Neo-Vinci, która od lat tworzy platformy edukacyjne o najwyższym poziomie merytorycznym, współpracując z wykwalifikowanymi lekarzami. 

jak działa narzędzie MEDVEO?

MEDVEO https://www.neovinci.pl/oferta/medveo to nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób zorganizować spotkanie lub konferencję online dla wybranej wcześniej grupy uczestników, którzy mają dostęp do urządzeń mobilnych oraz komputerów, a także dostęp do internetu. Dzięki prezentowanemu narzędziu nie trzeba wychodzić z domu, żeby zdobyć cenną wiedzę, a także rozpatrzyć ofertę potencjalnych partnerów biznesowych. Takie rozwiązanie jest również niezwykle korzystne dla organizatorów, którzy nie muszą rezerwować miejsca konferencji, a także zapewniać uczestnikom noclegów, wyżywienia oraz dojazdu. Szkolenia i konferencje online jak wskazuje sama nazwa, odbywają się w środowisku wirtualnym trójwymiarowym. Innowacyjne narzędzie pomaga wybrać miejsce, w którym będzie odbywało się wydarzenie — będzie można poruszać się po platformie wybranym wcześniej awatarem, za którego pomocą będzie można chatować z innymi uczestnikami, a także wysłuchiwać wykładów oraz prezentacji prelegentów. W przypadku MEDVEO istnieje możliwość stworzenia trójwymiarowych modelów stoisk wystawienniczych, dzięki którym będzie można promować sponsorów organizowanych wydarzeń, a także edukować uczestników na temat obszarów związanych z daną usługą lub produktem organizatora.

Dodaj komentarz

Kamila
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo dobrze prowadzi się tutaj webinary.

Roman
Dodano:
0
0

Platforma się spisuje bardzo dobrze. Profesjonalizm


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Pokój dziecięcy dla kilkulatka powinien być przede...
porada: Jazda konna
Jazda konna jest nie tylko zdrowa fizycznie, ale również...
porada: Squash
Gra w squasha potrafi spalić dużo kalorii!
Przydały mi się informacje z tego artykułu. Planuję...
porada: Płyty meblowe
Płyty meblowe są o wiele wygodniejsze, przede wszystkich...
Bardzo przydatny system w przedsiębiorstwach. Oprogramowanie...
Warto zainwestować w nadruki na opakowaniach, to znacznie...
Ja w swoim lokalu również posiadam maszynę multidrop i...