Najlepsze Porady TechnologieCoś dla fanów tuningu - bodykit

Coś dla fanów tuningu - bodykit

Coś dla fanów tuningu - bodykit

Jeśli myślisz, że tuning samochodowy to tylko masywne spoilery i głośne wydechy, jesteś w błędzie. W motoryzacji wyróżnia się kilka rodzajów tuningu, m.in. optyczny, elektroniczny czy mechaniczny. O ile te dwa ostatnie wiążą się z ingerencją w podzespoły, tak tuning optyczny dotyczy jedynie karoserii. Jeszcze dekadę temu producenci tuningu optycznego oferowali swoim klientom przeważnie zderzaki i spoilery. Dziś, firmy zajmujące się tuningiem mają w ofercie znacznie więcej produktów, zachwycających ciekawym designem i doskonałą jakością wykonania.


Bodykit dla wymagających

Tuning optyczny bazuje przede wszystkim na spoilerach, splitterach i dokładkach progów. Duże firmy tuningowe idą o krok dalej i tworzą pełne zestawy części, nazywane bodykitami. Bodykit https://maxtondesign.pl/product-pol-26-BMW-M2-F87-BODY-KIT.html to propozycja dla najbardziej wymagających fanów motoryzacji, którzy szukają nie tylko solidnych, ale też efektownych elementów wyposażenia. W zależności od przeznaczenia, komplety mogą zawierać od kilku do nawet kilkunastu elementów, których zadaniem jest dokonanie metamorfozy samochodu.

Co się znajduje w bodykit?

To, co znajdzie się w zestawie uzależnione jest tylko i wyłącznie od modelu samochodu. W przypadku starszych samochodów, bodykity zawierają przeważnie zderzaki przedni i tylny, spoiler oraz dokładki progów. Sytuacja zmienia się w przypadku tych nowych, zdecydowanie bardziej sportowych pojazdów. Tutaj, producenci często łączą części tuningu z akcesoriami, dzięki czemu każdy fan tuningu może zupełnie zmienić wygląd samochodu, podkreślając tym samym swoją indywidualność.

Dodaj komentarz


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Pokój dziecięcy dla kilkulatka powinien być przede...
porada: Jazda konna
Jazda konna jest nie tylko zdrowa fizycznie, ale również...
porada: Squash
Gra w squasha potrafi spalić dużo kalorii!
Przydały mi się informacje z tego artykułu. Planuję...
Wybór dobrych i wydajnych maszyn do produkcji ciastek jest...
porada: Sklejka
Jako fachowiec bardzo lubię pracować z materiałem jakim...
Świetne właściwości. Od dłuższego czasu jestem...
Uważam, że największy wpływ na środowisko ma przede...