Porada - Homologacja wg ECE R44-03 i ECE R44-04 - co oznacza?

Homologacja wg ECE R44-03 i ECE R44-04 - co oznacza?

Na fotelikach samochodowych można często napotkać pomarańczowe nalepki z oznaczeniami ECE R44-03 lub ECE R44-04. Rodzice niezaznajomieni z tematem nie zdają sobie jednak sprawy z tego co się pod nimi kryje. Duża część osób uznaje je

Porada - Co warto wiedzieć przed zakupem nagrobka?

Co warto wiedzieć przed zakupem nagrobka?

Wybór nagrobka to zakup na lata. Mimo że nawet wśród nagrobków można zaobserwować mody i trendy, warto jednak zdecydować się na pomnik ponadczasowy, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Rozróżnić

Porada - Jakie wyposażenie gastronomiczne do lokalu ?

Jakie wyposażenie gastronomiczne do lokalu ?

Prowadzenie restauracji czy też baru bądź jakiegokolwiek innego obiektu gastronomicznego wymaga przede wszystkim zainwestowania na wstępie solidnej sumy pieniężnej na to, aby w należyty sposób urządzić pomieszczenia kuchenne.

Porada - Jakie są zalety pieców konwekcyjnych ?

Jakie są zalety pieców konwekcyjnych ?

Chciałbyś uruchomić swój własny lokal gastronomiczny? Nie masz jednak zupełnie pojęcia o tym w jaki sposób się zaopatrzyć aby w gruncie rzeczy Twoja jadłodajnia nie tylko przynosiła Ci zyski ale również i satysfakcję Twoich klientów?

Porada - Jakie urządzenia chłodnicze dla gastronomii ?

Jakie urządzenia chłodnicze dla gastronomii ?

Czy jesteś właścicielem restauracji lub baru i chciałbyś zwiększyć obroty swojej firmy? Jeśli tak to trafiłeś idealnie bowiem tematem naszego tekstu jest sprzęt gastronomiczny.

Porada - Jak urządzić restaurację ?

Jak urządzić restaurację ?

Odpowiednia aranżacja lokalu jest niezwykle ważna i zachęca lub odpycha potencjalnych gości. Jak zatem stworzyć idealny klimat w eleganckiej restauracji? 

Porada - Akcesoria tuningowe - w co warto zainwestować?

Akcesoria tuningowe - w co warto zainwestować?

Spoiler? Zderzak? Dokładki progów? Te pytania z pewnością zadaje sobie każdy, kto chce podkreślić charakter swojego samochodu, ale nie wie jakie produkty wybrać. Firmy specjalizujące się w wytwarzaniu elementów tuningu

Porada - Wyposażenie gastornomii

Wyposażenie gastornomii

Urządzając kuchnię w domu zwracamy uwagę na dwie kwestie. Pierwsza z nich to funkcjonalność, drugą stanowi natomiast odpowiadający nam wygląd. Jeżeli mówimy natomiast o urządzaniu tego samego pomieszczenia w restauracjach, barach czy stołówkach, liczą się przede wszystkim względy praktyczne, a estetyka schodzi na bardzo odległy plan.

Porada - System klimatyzujący w lokalu gastronomicznym

System klimatyzujący w lokalu gastronomicznym

W sezonie letnim, gdy na zewnątrz panują wyjątkowo wysokie temperatury ciężko jest przetrwać. Najbardziej organizm ludzki męczy się wtedy, kiedy nie ma ruchu powietrza i w danym pomieszczeniu panuje spory zaduch.

Porada - Wyposażenie lokalu w sprzęt gastronomicznym

Wyposażenie lokalu w sprzęt gastronomicznym

Każda osoba, która miała okazje pracować w branży gastronomicznej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że związane jest to z koniecznością posiadania wielu specjalistycznych sprzętów, które nie tylko ułatwiają i przyspieszają pracę, ale wpływają również na jakość podawanych potraw.

Porada - Kuchenki mikrofalowe w gastronomii

Kuchenki mikrofalowe w gastronomii

Kuchenki mikrofalowe to bardzo popularne i praktyczne urządzenia gastronomiczne. Coraz więcej konsumentów decyduje się na zakup tego urządzenia, chociaż wiele mówiło się dawnej, że jest ono szkodliwe dla ludzkiego organizmu.

Porada - Współczesny rodzaj pieców kaflowych

Współczesny rodzaj pieców kaflowych

Spora grupa ludzi słysząc o piecu kaflowym ma na myśli od razu stary, wręcz zabytkowy już i mało elegancki wielki i potężny element wyposażenia domu jaki modny był w wiejskich gospodarstwach kilkadziesiąt lat temu.

Porada - Urządzenia gastronomiczne wielofunkcyjne

Urządzenia gastronomiczne wielofunkcyjne

Zakłady gastronomiczne starają się zautomatyzować jak najwięcej etapów obróbki żywności, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości urządzeń gastronomicznych, które muszą zostać użyte do tej obróbki.

Porada - Meble ze stali nierdzewnej

Meble ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewne jest materiałem bardzo trwałym oraz łatwym w czyszczeniu. Dodatkowo są one bardzo odporne na rozwój różnego rodzaju szkodliwych mikroorganizmów, co niezwykle istotne jest w miejscu, w którym przygotowywane są posiłki dla wielu osób.

Porada - Płyty ceramiczne

Płyty ceramiczne

Płyty ceramiczne to jedne z najbardziej popularnych płyt grzewczych. Należą do kategorii płyt elektrycznych, które szczególnie często wybierane są do kuchni nowoczesnych, w których gości wyszukany styl i wysoka estetyka.

Porada - Urządzenia kuchenne do zabudowy

Urządzenia kuchenne do zabudowy

Urządzenia RTV stosowane w kuchni są niewątpliwie wyjątkowo komfortowym dla ludzkiej rasy wynikiem postępu cywilizacyjnego. Idący z nim w parze rozwój technologiczny oraz sztuka, sprawiły, że podgrzanie ulubionej dziczyzny

Porada - Jaka płyta grzewcza do kuchni ?

Jaka płyta grzewcza do kuchni ?

Producenci sprzętów kuchennych z roku na rok prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych sposobów, technologii oraz rozmaitych innowacji, które w znaczący sposób wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo ich użytkowników.

Porada - Nowoczesna maszyna Multidrop

Nowoczesna maszyna Multidrop

Maszyna Multidrop świetnie sprawdza się w produkcji wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Jest to bowiem nowoczesny sprzęt, który wyprodukowany został w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.

Porada - Odzież robocza

Odzież robocza

Niektóre zawody wymagają od swoich wykonawców szczególnego przygotowania. Nie chodzi tu jednak tylko o posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat tego co się robi, ponieważ jest to niezbędne właściwie zawsze.

Porada - Odzież robocza- ubranie pracownika

Odzież robocza- ubranie pracownika

Obok odzieży roboczej wyszczególnić można też kategorię odzieży ochronnej - ta musi posiadać specjalne atesty, aby chronić pracownika przed określonym zagrożeniem. Odzież robocza posiada wiele funkcji.

Porada - Szerokie zastosowanie płyt pilśniowych

Szerokie zastosowanie płyt pilśniowych

Płyta pilśniowa jest wysokiej jakości elementem wytwórczym, który jest stosowany na bardzo szeroką skalę przede wszystkim w dziedzinie wytwórstwa wytrzymałych mebli czy też asortymentu budowlanego.

Porada - Wady okien PCV

Wady okien PCV

Na polskim rynku szczególnie istotnym rozwiązaniem w zakresie doboru stosownego systemu okiennego są produkty PCV. Okazują się one wraz z biegiem czasu coraz chętniej wybieranym wariantem.

Porada - Odkurzacz centralny, zalety

Odkurzacz centralny, zalety

Centralne odkurzanie to obecnie najbardziej popularne rozwiązanie dla wielu rodzin zamieszkujących duże domy.

Porada - Meble nierdzewne w gastronomii

Meble nierdzewne w gastronomii

W sklepie, restauracji, w laboratorium, szpitalu, na uczelni, a nawet w przedszkolu, czy we własnym doku meble nierdzewne są bardzo przydatne.

1 2 3

Może to Cię zainteresuje

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...