Najlepsze Porady RodzinaPiękne akcesoria do łóżeczek Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Piękne akcesoria do łóżeczek

Piękne akcesoria do łóżeczek

Urządzając pokój dla dziecka często zastanawiamy się, jakie meble będą dla niego najlepsze, najbezpieczniejsze i najbardziej funkcjonalne. Wszyscy chcemy, aby pokoik dla dziecka wyglądał pięknie i zachwycał wszystkich odwiedzających nam gości.W szale zakupów często zapominamy jednak, że meble, które kupujemy szczególnie służyć mają dziecku i to do jego oczekiwać powinny być dopasowane.
Meble w dziecięcym pokoju powinny pozbawione być jakichkolwiek ostrych krawędzi, wszystkie rogi powinny być zaokrąglone i zabezpieczone. Jeżeli urządzamy pokój dla niemowlaka, koniecznie największą uwagę przywiązać powinniśmy do łóżeczka lub kołyski. Małe dziecko podczas pierwszego roku swojego życia spędza na śnie w sumie aż 300 dni! 
Zapewnij mu więc wygodne, bezpieczne i funkcjonalne dla ciebie łóżeczko. Zastanawiając się nad zakupem konkretnego produktu koniecznie zwróć uwagę na to, z jakich materiałów jest wykonane. Całość musi być bezpieczna dla dziecka również w czasie, w którym rosną mu ząbki, a dziecko gryzie wszystko co wpadnie mu w ręce.
Dzisiejszy rynek oferuje wiele pięknych akcesoriów do łóżeczek dla dzieci. W tej kwestii zachowajmy jednak umiar, zbyt dużo bibelotów w łóżeczku może tylko zaszkodzić maluchowi. Ograniczmy się do twardego materaca, prześcieradła na gumce oraz ewentualnie kołderki, która również nie jest konieczna.

Dodaj komentarz

Renata
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Akcesoria do łóżeczka są równie ważne, żeby nasze dziecko spało wygodnie i nie zrobiło sobie krzywdy.

Monika69
Dodano:
0
0

Wybór mebli to ważna sprawa, jednak można zostawić ją na późniejsze miesiące skoro w pierwszym roku i tak dziecko śpi w kołysce w sypialni rodziców.

Alina
Dodano:
0
0

Dokładnie tak, przy łóżeczku nie może wisieć zbyt dużo zabawek zwłaszcza takich ze w które dziecko może się zaplątać lub co gorsza oderwać i połknąć.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Takie klocki świetnie ćwiczą wyobraźnię naszego dziecka.
Mata edukacyjna była naszym świetnym pomysłem na prezent...
Pozwoliłam nastoletniej córce urządzić pokój wedle Jej...
Wybierając akcesoria dla pierwszego naszego dziecka nie...