Najlepsze Porady RodzinaPiękne akcesoria do łóżeczek Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Piękne akcesoria do łóżeczek

Piękne akcesoria do łóżeczek

Urządzając pokój dla dziecka często zastanawiamy się, jakie meble będą dla niego najlepsze, najbezpieczniejsze i najbardziej funkcjonalne. Wszyscy chcemy, aby pokoik dla dziecka wyglądał pięknie i zachwycał wszystkich odwiedzających nam gości.W szale zakupów często zapominamy jednak, że meble, które kupujemy szczególnie służyć mają dziecku i to do jego oczekiwać powinny być dopasowane.
Meble w dziecięcym pokoju powinny pozbawione być jakichkolwiek ostrych krawędzi, wszystkie rogi powinny być zaokrąglone i zabezpieczone. Jeżeli urządzamy pokój dla niemowlaka, koniecznie największą uwagę przywiązać powinniśmy do łóżeczka lub kołyski. Małe dziecko podczas pierwszego roku swojego życia spędza na śnie w sumie aż 300 dni! 
Zapewnij mu więc wygodne, bezpieczne i funkcjonalne dla ciebie łóżeczko. Zastanawiając się nad zakupem konkretnego produktu koniecznie zwróć uwagę na to, z jakich materiałów jest wykonane. Całość musi być bezpieczna dla dziecka również w czasie, w którym rosną mu ząbki, a dziecko gryzie wszystko co wpadnie mu w ręce.
Dzisiejszy rynek oferuje wiele pięknych akcesoriów do łóżeczek dla dzieci. W tej kwestii zachowajmy jednak umiar, zbyt dużo bibelotów w łóżeczku może tylko zaszkodzić maluchowi. Ograniczmy się do twardego materaca, prześcieradła na gumce oraz ewentualnie kołderki, która również nie jest konieczna.

Dodaj komentarz

Renata
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Akcesoria do łóżeczka są równie ważne, żeby nasze dziecko spało wygodnie i nie zrobiło sobie krzywdy.

Monika69
Dodano:
0
0

Wybór mebli to ważna sprawa, jednak można zostawić ją na późniejsze miesiące skoro w pierwszym roku i tak dziecko śpi w kołysce w sypialni rodziców.

Alina
Dodano:
0
0

Dokładnie tak, przy łóżeczku nie może wisieć zbyt dużo zabawek zwłaszcza takich ze w które dziecko może się zaplątać lub co gorsza oderwać i połknąć.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Modne ubrania są popularne dla małych dzieci.
porada: PIZZERIE
Włoska pizza najlepiej smakuje gdy jest na cienkim cieście.
Zdobienie ciastek kojarzy mi się z moim dzieciństwem, kiedy...
Jedzenie na telefon to dobre udogodnienie dla zabieganych osób.
U nas w rodzinie mamy taki zwyczaj, że kołyski się podaje...
Małemu dziecku nie wolno dawać kołderki, ostatecznie można...
Dokładnie tak, przy łóżeczku nie może wisieć zbyt dużo...
Rzecznik Praw Obywatelskich w dzisiejszych czasach jest jednym...