Najlepsze Porady RodzinaNowoczesne kołyski - estetyka w duecie z funkcjonalnością Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Nowoczesne kołyski - estetyka w duecie z funkcjonalnością

Nowoczesne kołyski - estetyka w duecie z funkcjonalnością

Wielu rodziców przed narodzinami dziecka zastanawia się, czy warto zakupić dla niego kołyskę na pierwsze kilka miesięcy życia, czy zainwestować od razu w porządne, solidne łóżeczko. Kołyska ma oczywiście swoje wady i zalety, niezaprzeczalnym faktem jest jednak to, że znacznie ułatwia życie rodzicom.Kołyska wystarcza zwykle na 5-6 pierwszych miesięcy życia malucha. Po tym czasie staje się za mała i musi być wymieniona na tradycyjne łóżeczko. Zanim zdecydujesz się na jeden z wielu dostępnych modeli, pochodź nieco dłużej po sklepach, porównaj ceny oraz sposób wykonania kołyski. 
Aktualnie sklepy z akcesoriami oferują kołyski będące małymi dziełami sztuki, które zachwycają uroczymi falbankami oraz misternymi zdobieniami. Estetyczny wygląd kołyski jest oczywiście ważny dla rodziców, najistotniejsze jednak jest to, by zadbać  o bezpieczeństwo malucha.
Nowoczesne kołyski posiadają mnóstwo wbudowanych udogodnień, które z jednej strony ułatwiają życie rodzicom, z drugiej jednaj mogą być jedynie zbędnym dodatkiem, za który zapłacimy dużo pieniędzy.
Ceny kołysek zaczynają się już od 150-200 złotych, w tych kwotach znaleźć można jedynie standardowe, tradycyjne. Kołyski grające, posiadające osobne oświetlenie oraz funkcję automatycznego bujania kosztują od 1000 zł wzwyż. Niektóre z nich posiadają nawet pilota, który znacznie ułatwia sterowanie.

Dodaj komentarz

Ewa
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Kołyska była dla mnie udogodnieniem. Świetne rozwiązanie zamiast łóżeczka.

Kamila
Dodano:
0
0

Przydatny wpis, właśnie jestem na etapie kupowania kołyski dla mojego maluszka.

Tamara
Dodano:
1
0

U nas w rodzinie mamy taki zwyczaj, że kołyski się podaje dalej, jeżeli jakaś z moich sióstr czy kuzynek już nie używa to daje kolejnej, a w razie potrzeby zawsze można zwrócić. Mamy 3 takie kołyski w obiegu :D

Ada
Dodano:
0
0

Ja kupiłam sobie kołyskę z regulowaną wysokością leżanki... i dziękuję sobie za to i każdemu polecam. Gdy dziecko jest malutkie to jeszcze wiele nie waży, jednak później ciężko się schylać tak nisko...


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Modne ubrania są popularne dla małych dzieci.
porada: PIZZERIE
Włoska pizza najlepiej smakuje gdy jest na cienkim cieście.
Zdobienie ciastek kojarzy mi się z moim dzieciństwem, kiedy...
Jedzenie na telefon to dobre udogodnienie dla zabieganych osób.
Wybór zabawek dla dziecka nie jest prosty, zwłaszcza jeżeli...
Stalking to bardzo ciężkie przeżycie... Ja bałam się...
Warto kupować przemyślane zabawki dla dzieci.
Prawo zmienia się często i trudno samemu to ogarnąć,...