Najlepsze Porady RodzinaBezpieczna i funkcjonalna kołyska Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Bezpieczna i funkcjonalna kołyska

Bezpieczna i funkcjonalna kołyska
Najważniejszy dla rozwoju każdego niemowlaka jest długi, zdrowy i spokojny sen. By zapewnić mu spokój podczas odpoczynku koniecznie zadbajmy o to, by dziecko mogło spać w wygodnym łóżeczku lub kołysce.


 
 

 
Niezależnie od tego, które z rozwiązań wybierzemy na kilka pierwszych miesięcy życia dziecka najważniejsze jest to, byśmy wybierali akcesoria przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne.
Kołyska będzie służyła maluchowi przez kilka pierwszych miesięcy życia, po tym czasie dziecko urośnie i będziemy musieli zamienić kołyskę na łóżeczko. Obecnie na rynku dostępna jest niezliczona ilość wzorów i rodzajów kołysek. 
W sklepach z akcesoriami możemy nabyć tradycyjne kołyski, a także te posiadające dodatkowe udogodnienia, takie jak funkcja automatycznego kołysania, dodatkowe, osobne oświetlenie, wbudowane grzechotki czy melodyjki, które mają zająć uwagę dziecka. W zależności od modelu kołyski może ona kosztować od 150 zł do nawet 2000 – wszystko  zależy od tego jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten wydatek.
Warto zainwestować w kołyskę dla dziecka, nawet jeżeli ma służyć jedynie przez kilka miesięcy. Niemowlaki uwielbiają kołysanie, rytmiczne ruchy uspokajają je i usypiają. Co więcej, badania neurologiczne potwierdziły, że rytmiczne kołysanie wspomaga rozwój układu przedsionkowego mózgu dziecka, który stymuluje napięcie mięśniowe oraz równowagę.
 

Dodaj komentarz

Anna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Sprawdziła mi się kołyska dla mojego dziecka.

Daria
Dodano:
0
0

Narożnik z funkcją spania oraz łóżeczko jest więc dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na ograniczeniu kosztów i zakupie jednak rzeczy, która będzie służyć przez długi czas. Wybierzmy więc opcję najlepiej dopasowaną do naszych oczekiwań.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
Powinniśmy być lepiej edukowani, jeżeli chodzi o naruszanie...
Moi znajomi nie mają pojęcia gdzie się zwrócić z pomocą,...
Pamiętam jak kupowaliśmy pierwszy fotelik dla naszego...
Warto dla dziecka kupić rower z bocznymi kółkami, który...