Najlepsze Porady RodzinaAkcesoria dziecięce Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Akcesoria dziecięce

Akcesoria dziecięce

Jeszcze przed narodzinami dziecka zastanawiamy się jakie ubranka, sprzęty i akcesoria będą przydatne. Chcemy zaplanować każdy zakup, ponieważ fundusze są ograniczone, a w sklepach półki pełne. Producenci proponują wiele rozwiązań tej samej kwestii, każde z nich ma swoje plusy i minusy.Te z największą ilością możliwości często przewyższają przeznaczony budżet. Przyjrzyjmy się akcesoriom do łóżeczek dziecięcych, które można kupić. Takie podstawowe rzeczy to baldachim. Umożliwia on, zwłaszcza w lecie, osłonienie śpiącego dziecka od owadów. Dzięki czemu może ono spokojnie spać i na pewno nie zostanie ukąszone.  Innym ciekawym rozwiązaniem jest osłonka na szczebelki. Może uchronić dziecko od guza, ale także od nadmiaru światła. Popularną zabawką w łóżeczkach jest karuzela. Najprostsza wersja zawiera kilka pluszowych zabawek, które kręcą się w kółko. 

Dodatkowym elementem może być między innymi pozytywka. Do wyboru są urządzenia zawierające różne melodie lub dźwięki przyrody. Karuzele często łączone są z lampką albo delikatnym światełkiem, które uspokajają dzieci. Najdroższe z nich posiadają specjalne projektory wyświetlające różne kształty. Dobór akcesoriów do łóżeczka dziecięcego zależy od rodziców i tego do jakich warunków chcą przyzwyczaić swoją pociechę.

 

 

Dodaj komentarz

Wiktor
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Kupując akcesoria dziecięce można dostać zawrotu głowy...

Łukasz
Dodano:
0
0

Jak dla mnie to najlepszym prezentem dla małego dziecka to... Pampersy, są one dosyć drogie, więc kupując je na pewno odciążymy rodziców. Ja zawsze to kupuje i rodzice bardzo mi dziękują i chwalą za praktyczne rozwiązanie... Przecież lepsze to niż trzydziesta zabawka...

Alina
Dodano:
0
0

Ja uwielbiam kupować takie akcesoria. Gdy moje kuzynki robią imprezę ciążową lub chrzciny to zawsze kupuje im taką wyprawkę. Oczywiście pytam wcześniej czego im potrzeba.

Gosia
Dodano:
0
0

Wybierając akcesoria dla pierwszego naszego dziecka nie możemy popaść w przesadę. Firmy oferują tak wiele "niezbędnych" akcesorii, że wydaje nam się iż potrzebujemy wszystkich. Ja przejechałam się na przewijaku.... Mimo iż go posiadam to dziecko i tak przebieram na dywanie lub na łóżku...


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Polecam Maxton
To straszne jak bardzo ból nowotworowy może wpłynąć na...
Warto się regularnie badać i nigdy nie lekceważyć...
Leczenie żylaków w klinice Belvedere na wysokim poziomie.
porada: Smutne dziecko
Rozmowa z dzieckiem jest najważniejsza.
porada: Dobry adwokat
Kancelaria adwokacka z której korzystamy powinna mieć same...
Łóżeczko powinno być z dobrą regulacją wysokości....
Jeżeli znajomi lub rodzina spodziewa się dziecka to warto...