Najlepsze Porady Dom i OgródSprzątamy hotel, jak ułatwić sobie pracę? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Sprzątamy hotel, jak ułatwić sobie pracę?

berlin-1571046-1920.jpg

Prowadzenie hotelu związane jest z wieloma obowiązkami, m.in. stałym utrzymaniem czystości w pokojach hotelowych, a także w przestrzeniach korytarzy, recepcji oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Żeby goście byli w pełni zadowoleni z pobytu w hotelu i polecali go swoim znajomym oraz rodzinie, warto zadbać o odpowiednie sprzęty, które ułatwią, a także znacznie usprawnią proces sprzątania.


Specjalistyczne środki chemiczne

W żadnym hotelu nie powinno zabraknąć różnorodnej chemii do czyszczenia zabrudzeń https://www.elinea.pl/kategoria/higiena-pomieszczen/usuwanie-zanieczyszczen.html , ponieważ trudno jest przewidzieć wszystkie przypadki, które mogą przydarzyć się gościom. Środki czystości można kupić w postaci środków gotowych do użycia, jak również w postaci środków przeznaczonych do dozownika, dzięki któremu znacznie łatwiej jest wymierzyć ilość preparatu potrzebnego do zlikwidowania zanieczyszczenia. W każdym hotelu niezwykle praktyczny okaże się preparat do mycia oraz dezynfekcji wodoodpornych powierzchni, na które działa bakteriobójczo i grzybobójczo jednocześnie neutralizując nieprzyjemne zapachy. W hotelu nie może również zabraknąć specjalistycznego preparatu do odkażania muszli WC i jej dokładnego czyszczenia w pokojach hotelowych - nie tylko będzie neutralizować zapach, ale również pozbywać się bakterii.

Jak czyścić podłogi?

Profesjonalne odkurzacze piorące https://www.elinea.pl/kategoria/odkurzacze-piorace.html to urządzenia, które charakteryzują się trwałością, bezawaryjnością oraz prostotą w budowie, dzięki czemu ich sterowanie jest w pełni intuicyjne. Odkurzacze profesjonalne idealnie nadają się do prania dywanów i tapicerki, ponieważ szybko potrafią rozpuścić brud i potrafią sobie poradzić nawet z dywanami lub tkaninami o dużej powierzchni użytkowej, dzięki czemu idealnie sprawdzą się na korytarzach hoteli. Odkurzacze profesjonalne charakteryzują się niewielkim ciężarem, kółkami samojezdnymi oraz dozownikami, dzięki którym można dostosować ilość wykorzystywanego preparatu do wielkości zabrudzenia.

Dodaj komentarz

Sabina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Linea ma świetna jakość produktów do sprzątania.

Dorota
Dodano:
0
0

To prawda, w hotelu nie może zabraknąć środków do czyszczenia.

Iwona
Dodano:
0
0

Odkurzacze piorące świetnie się sprawdzają w moim pensjonacie.


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Garderoba w sypialni to bardzo praktyczne rozwiązanie,...
Bardzo podobają mi się samochody po takich modyfikacjach....
Ta maszyna baby-maxdrop jest naprawdę warta uwagi, ciekawy...
Zaciekawił mnie ten artykuł.
używam odkurzaczy zemer od lat ! super sie sprawdzają i sa...
Super taki tapczan, w dodatku można wybrać indywidualnie kolor.
Próbowałem sam ułożyć płytki, ale to nie takie łatwe,...
Drewniane pudełka to super rozwiązanie, dzięki ich...