Najlepsze Porady Dom i OgródSkrzynki z drewna, dobre rozwiązanie? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Skrzynki z drewna, dobre rozwiązanie?

berlin-1571046-1920.jpg

Jeżeli nie wiesz jak zapakować owoce i warzywa,a chcesz mieć idealny porządek w swojej piwnicy, sięgnij po drewnianą skrzynkę. Drewniane skrzynki stanowią idealne rozwiązanie jeżeli zastanawiasz się gdzie możesz uporządkować swoje rzeczy, żeby jak najlepiej wyglądały a przy tym były funkcjonalne.


na rzeczy duże i małe

Skrzynki mogą znaleźć swoje miejsce zarówno w domu, jak i w piwnicy. Jeśli nie wiesz gdzie poukładać dużą ilość owoców, warzyw czy jarzyn, to skrzynka idealnie spełni Twojego wymogi. W Twojej piwnicy zapanuje ład i porządek a Ty nie będziesz musiał martwić się o brak wolnego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo piwnica będzie wyglądała bardzo efektownie. Drewniane skrzynki mają zastosowanie również w domu. Malutkie, z zamykanym wiekiem, będą perfekcyjne do przechowywania np. kluczy czy inny przedmiotów. Warto zainwestować w drewniane skrzynki, bo posłużą nam na dłuższy czas, a my będziemy zadowoleni z zaoszczędzonego miejsca i porządku w domu i piwnicy.

 

Dodaj komentarz

Dominika
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Takie skrzynki to świetna sprawa. Warto również dodać, że istnieje możliwość wyszlifowania na nich napisów, żeby od razu wiedzieć co znajduje się w danej skrzynce. Pomocne jeżeli mamy pokaźną kolekcję skrzynek.

Ania
Dodano:
0
0

Posiadam takie skrzynki na biżuterię, herbatę, kosmetyki w łazience. Mój mąż trzyma w nich wszelkie śrubki i gwoździe w garażu. Mamy również jedną wielką skrzynie, która stoi przed łóżkiem i trzymamy w niej pościele. Gdy jest zamknięta służy jako stolik.


Najciekawsze wpisy

Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Pokój dziecięcy dla kilkulatka powinien być przede...
porada: Jazda konna
Jazda konna jest nie tylko zdrowa fizycznie, ale również...
porada: Squash
Gra w squasha potrafi spalić dużo kalorii!
Przydały mi się informacje z tego artykułu. Planuję...
Zawsze przykładam dużą uwagę do tego jak ma wyglądać...
porada: Stoły kuchenne
Najlepsze rozwiązanie to taki stół który można...
Do pokoju dziecięcego warto kupić meble, które później da...
Nigdy nie widziałam takich tapczanów. Pomyślę nad ich...