Najlepsze Porady BiznesSkup węglika spiekanego

Skup węglika spiekanego

Skup węglika spiekanego

Skup węglika spiekanego prowadzony przez Uniqmetal jest miejscem, w którym w zamian za ten surowiec można otrzymać bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Skup jest prowadzony w sposób rzetelny i profesjonalny od wielu lat, oferując klientom jedne z najlepszych stawek na rynku. Transakcje są przeprowadzane są w trzech bardzo prostych krokach, a dostawa i odbiór towarów nie przekracza zazwyczaj 48 godzin. Zapłata może odbywać się w sposób gotówkowy lub numer konta podany przez klienta.


Skup Uniqmetal przyjmuje węglik spiekany bez lutu, czyli spieki, które nie były w sposób trwały łączone z narzędziami. Za czyste odpady bez lutu można otrzymać najlepszą cenę. Są to między innymi odpady blaszki, pręty, tulejki, płaskowniki i inne elementy. W Uniqmetal można sprzedać także węglik spiekany z lutem, które były wykorzystywane razem z innymi maszynami za pomocą trwałego mocowania. Odpadem, który można sprzedać są również pociski z węglików pozostałe po II wojnie światowej.

Węglik spiekany można sprzedać w Uniqmetal na jeden z trzech sposobów. Można dokonać tego osobiście w punkcie w Rzeszowie lub za pośrednictwem kuriera. Klienci, którzy mają do sprzedaży dużą ilość spieków, mogą również po uprzednim kontakcie z firmą zamówić transport odpadów. Firma nie dolicza dodatkowych kosztów za przewóz, analizę, ani obróbkę towaru. Dzięki temu oferowane ceny są jednymi z najkorzystniejszych jakie oferowane są w skupach. Cennik podany jest na stronie internetowej. Jest on aktualizowany na bieżąco, zgodnie z aktualnymi notowaniami surowców na rynkach światowych. Aby sprzedać spieki wystarczy zadzwonić na infolinię lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej. Im więcej informacji zostanie podanych na wstępie odnośnie towaru, jego wagi oraz zawartości, tym większa szansa, że zaproponowania cena będzie ceną końcową. Firma posiada własne urządzenia badawcze, które zapewniają możliwość przeprowadzenia dokładnej analizy sprzedawanego towaru. Dostępne jest także mobilne laboratorium, dzięki czemu klienci, u których Uniqmetal odbiera towar nie muszą oczekiwać długo na analizę, ponieważ może ona zostać przeprowadzona na miejscu.

Sprzedaż tak rzadkiego surowca jak węglik spiekany może wcale nie być łatwym zadaniem, gdyż niewiele jest skupów, które zajmują się handlem odpadami ze spieków. Uniqmetal jest miejscem, gdzie można oddać ten, jak również inne metale, a do tego otrzymać atrakcyjną zapłatę. Profesjonalna obsługa, dostępność oferty dla klientów z całej Polski, a także szybka realizacja transakcji sprawia, że Uniqmetal wyróżnia się na tle konkurencji.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Smart Kid Belt to jest idealna rzecz na prezent. Sami w takiej...
Dostałem skierowanie na badanie USG od lekarza rodzinnego,...
Jak założyć lokal gastronomiczny, który ściągnie do nas...
Zaplanowanie i zorganizowanie dużego przyjęcia jest nie lada...
Wśród wykonywanych rodzajów audytu SEO znaleźć można...
Inwestycje to część naszego życia. Każdy w pewnym jego...
Szkolenie BHP przede wszystkim uświadomi pracownikom jak...
Pod pojęciem audytu SEO rozumie się rozliczne działania,...