Najlepsze Porady BiznesKiedy warto sięgnąć po kredyt dla firmy? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Kiedy warto sięgnąć po kredyt dla firmy?

Kiedy warto sięgnąć po kredyt dla firmy?

Niewiele mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorstw może sobie pozwolić na rozwój firmy lub inwestowanie w innowacyjne rozwiązania bez dodatkowych środków pieniężnych, dlatego dużą popularnością cieszą się kredyty dla firm lub pożyczki dla spółki. Jeżeli potrzebujesz środków na rozwój swojej firmy, finansowanie bieżącej działalności gospodarczej lub zakup nieruchomości możesz skorzystać z pożyczek oferowanych przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju, który udziela pomocy firmom z sektora MŚP z zarejestrowaną siedzibą lub oddziałem na terenie województwa podkarpackiego.


Zakup nieruchomości komercyjnej

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości komercyjnej na terenie województwa podkarpackiego, warto zapoznać się z ofertą pożyczki hipotecznej od PFR https://www.pfr-podkarpackie.pl/pozyczki/pozyczka-hipoteczna.html, dzięki której możesz zyskać od 500 tysięcy do 1 miliona złotych na zakup lokalu użytkowego, usługowego, biura, hali magazynowej lub produkcyjnej, a także galerii handlowych, hoteli czy innych budynków, również działki inwestycyjne pod działalność. Czym jest nieruchomość komercyjna? Nazywamy nią nieruchomość, która przeznaczona jest do prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestycję, którą następnie przeznaczymy pod wynajem, dzięki czemu będzie ona przynosiła nam zyski. Pożyczka hipoteczna jest rozwiązaniem, które pozwoli nam na dynamiczny rozwój firmy.

Finansowanie bieżącej działalności gospodarczej

Podkarpacki Fundusz Rozwoju udziela pożyczek obrotowych od 1 tysiąca złotych do 500 tysięcy złotych z możliwością miesięcznej spłaty na wybrany wcześniej czas spłaty. Pożyczka obrotowa udzielana jest podmiotom z sektora MŚP, które prowadzą działalność na terenie województwa podkarpackiego z zarejestrowaną siedzibą lub oddziałem firmy. Co można sfinansować z pożyczki obrotowej? Przede wszystkim można ją przeznaczyć na zakup towarów, które są potrzebne do rozwoju firmy oraz realizowania zleceń, na pokrycie wydatków bieżących związanych z utrzymaniem firmy, a także na wynagrodzenie pracowników.

Dodaj komentarz

Filip
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Kredyt pozwolił mojej firmie na zakup nieruchomości.

Bartosz
Dodano:
0
0

Podkarpacki Fundusz Rozwoju udzielił kredytu mojej firmie.

Jola
Dodano:
0
0

Bardzo ciekawa publikacja.


Przeczytaj również inne porady

Ostatnio komentowane porady

Garderoba w sypialni to bardzo praktyczne rozwiązanie,...
Bardzo podobają mi się samochody po takich modyfikacjach....
Ta maszyna baby-maxdrop jest naprawdę warta uwagi, ciekawy...
Zaciekawił mnie ten artykuł.
Księgowość jest skomplikowana w większych firmach,...
Według mnie dobra księgowa w firmie to podstawa. Tak jak w...
Zaciekawił mnie ten artykuł.
Skup, to łatwe miejsce żeby pozbyć się rozbitego auta. Z...